Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


НАТО планує залучити Україну до створення протиракетної оборони

Світ навколо нас 3993 перегляди

Опубліковано - 29.09.2010 13:58 | Всі новини | Версія для друку

НАТО планує залучити Україну до створення протиракетної оборони
НАТО планує залучити Україну до створення протиракетної оборони
НАТО готове залучити Україну, Росію та інші європейські країни до створення протиракетної оборони, заявляє генеральний секретар Альянсу Андерс Фоґ Расмуссен.

«Ми запросимо інших європейських партнерів, зокрема й Україну, взяти в цьому участь, але ми фокусуватимемося на Росії, тому що в нас уже є співпраця в цій сфері, навіть були спільні навчання з Росією», – сказав генсекретар в інтерв’ю українським інформаційним агентствам «Інтерфакс-Україна» та «Укрінформ».

«Наразі ми вважаємо, що потрібно розгорнути цей театр протиракетної оборони для того, щоб він був протиракетним територіальним захистом, який може захистити наше населення, а не лише військові підрозділи. Отже, це наш намір – ініціювати рішення щодо протиракетного захисту із запрошенням до співпраці Росії та інших європейських партнерів», – заявив Расмуссен.

Відповідаючи на запитання про нову стратегічну концепцію Альянсу, яка розглядатиметься на саміті в Лісабоні в листопаді, Расмуссен зазначив, що в стратегії буде підтверджено, що ключове завдання НАТО – колективний захист населення і територій. «Але водночас ми чітко скажемо, що якщо ми ефективно захищаємо наші народи, ми маємо поліпшити захист із запрошенням до співпраці, щоб реагувати на нові загрози XXI століття, такі як тероризм, кібернетичні атаки, ракетні атаки – й це лише кілька із загроз безпеки», – сказав генсек Альянсу.

Расмуссен також прогнозує, що лісабонський саміт НАТО підтвердить політику «відкритих дверей».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.