Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Заліщики (Тернопільська область), після нападу Німеччини на Польщу в 1939 році, деякий час перебував польський уряд. А вже після вступу у війну Радянського Союзу, цей уряд через Румунію евакуюється в Англію, й до 1945 року вважався легітимним урядом Польщі...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Тяжіння до Росії є наслідком пропаганди

Національне питання 8275 переглядів

Опубліковано - 11.10.2006 20:20 | Всі новини | Версія для друку

Тяжіння до Росії є наслідком пропаганди
Тяжіння до Росії є наслідком пропаганди
Завідувач відділу трансатлантичних відносин Інституту світової економіки та міжнародних відносин Євген Камінський, 56 років, називає цілком закономірною суттєву підтримку українцями російського напряму зовнішньої політики.

— Це наслідок пропаганди — вважає він. — Комусь у нашій владі дуже вигідно представляти Україну зовсім безпорадною без традиційної опіки Росії.

Сам Євген Камінський вважає, що Україна без неї цілком може жити. Не може без російського газу, і це потрібно людям пояснювати.

— Але ми повинні не просити його в Росії, а купувати, — впевнений експерт.

Щодо Європейського Союзу і НАТО, то українцям просто потрібно пояснити суть членства в цих організаціях.

— Люди не розуміють, що приєднання до них напряму пов’язане з дотриманням фундаментальних прав і свобод людини, принципу верховенства права, — каже Євген Камінський. — Українці ж уявляють НАТО як військовий блок, що постійно з кимось воює. Хоча насправді альянс розв’язав лише одну війну — в Югославії.

Від "Аратти": Ми навіть знаємо кому в нашій владі “вигідно представляти Україну зовсім безпорадною без традиційної опіки Росії”. То не є таємницею Полішенеля - варто подивитися на частоту візитів можновладців (і їхні прізвища) до столиці північної сусідки. Та й про який український патріотизм може йти мова, коли лише 37% депутатів Верховної Ради України ідентифікують себе як українці.

* * *

...в темному кутку приємної форми пикатий тєлєвізор "Sony" показує смішне і водночас з тим трагічне кіно. Це не Кустуріца, і не Грінуей. Це засідання Верховної Ради.

Депутат (у тєлєвізорі). - Поки ми з вами отут теревеним, пенсіонери не получають пенсію, солдати патрони, газовики газ, нафтовики нафту, а в Дніпрі перевелась риба, а в коморах миші, бо нема що гризти, так що без Росії нам, товарищі і панове, повний гаплик, що не ясно? (Зал засідань погрозливо гуде).

Лесь Подерв`янський - “Нірвана”

До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.