Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки дерибану. Молода команада столичного мера таки не встигла прихватизувати все

Скандал Регіон: м.Київ 4229 переглядів

Опубліковано - 29.09.2010 14:29 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки дерибану. Молода команада столичного мера таки не встигла прихватизувати все
Хроніки дерибану. Молода команада столичного мера таки не встигла прихватизувати все
Заступник голови Київської міської держадміністрації Олександр Мазурчак заявляє, що в мерії підготовлено перелік з понад 300 важливих об’єктів столиці, які пропонуватиметься депутатам Київради вилучити з програми приватизації.

Про це Мазурчак сказав в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК).

“На 7 число на сесію Київради виноситься відміна більше 300 об’єктів. З переліку приватизації вилучається, в тому числі і приміщення цілого ряду управлінь КМДА, які були продані. В тому числі було виставлено на продаж будівлі міського відділення Антимонопольного комітету, районний відділ міліції, Київмлин...”, - сказав Мазурчак.

За його словами, повний список буде розданий всім депутатам.

Крім того Мазурчак заявив, що на сьогодні призупинено оформлення 2,5 тис. земельних ділянок, які рішенням Київради були передані різним невідомим особам, в тому числі підставним студентам.

“Сьогодні йде робота. Жодна з цих земельних ділянок не оформлена. Йде слідство і по деяких питаннях вже відкриті кримінальні справи”, - зазначив заступник голови КМДА.

Як повідомлялося раніше, у 2008-2009 роках на пленарні засідання сесії Київради виносились великі блоки питань про передачу у власність по 10 соток столичної землі різним приватним особам, громадянам. Блоки містили від десятків до сотень відповідних проектів рішень, які голосувались депутатами на засіданнях сесії без обговорень.

Наприкінці минулого року газета “Сегодня” написала, що має приклади операцій, коли земля відводилась для “липових землевласників”, яких шукають, зокрема, на біржі праці на вокзалі і в гуртожитках. Так, за інформацією видання, безробітному з Хмельницької обл. заплатили 100 грн., а студенту КПІ – 200 грн. за участь в операції.

При цьому видання зазначало, що столична прокуратура не раз стверджувала, що 10 соток, які постійно роздають на сесії, видаються зовсім не киянам, а підставним людям, які потім перепродують сотки якійсь відомій персоні.

Водночас у мерії стверджували, що якщо подібні випадки і є, то чиновникам про це невідомо.

До рішення Київради від 08.02.2007 № 62/723 "Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва на 2007-2010 роки".

Після великої хвилі громадської критики та невдоволення, 25 березня ц.р. Київрада скасувала свої попередні рішення про приватизацію приміщень, які займають 13 посольств та 9 об’єктів метрополітену. Трохи раніше через соціальну напругу та на задоволення протесту прокуратури депутати скасували рішення про приватизацію приміщень Володимирського та Житнього ринків.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Скандал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.