Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці прагнуть бути з Європою

Громадська думка 6644 перегляди

Опубліковано - 1.10.2010 09:16 | Всі новини | Версія для друку

Українці прагнуть бути з Європою
Українці прагнуть бути з Європою
Кожен другий українець частіше подорожуватиме до Європи, якщо Європейський Союз запровадить безвізовий режим з Україною.

Про це свідчать дані опитування Міжнародного дослідницького центру ІФАК (IFAK), представлених на прес-конференції у Києві.

Зокрема, за словами генерального директору українського офісу ІФАК (IFAK) Сергія ГОВОРУХІНА, 46% опитаних українців ствердно відповіли на запитання: «Чи станете ви частіше подорожувати за умови скасування Європейським Союзом віз?». Щоправда, 43% респондентів відповіли, що частіше все одно не подорожуватимуть, оскільки у них для цього недостатньо фінансових ресурсів.

Щодо термінів інтеграції України в ЄС, то тут думки співвітчизників розділились на рівні частини: 18% опитаних вважають, що Україна стане членом ЄС в найближчі 1-2 роки; стільки ж респондентів висловили думку, що це стане можливим не раніше, ніж через 5-10 років; трохи менше, а саме 17% опитаних українців, вважають, що Україна зможе приєднатись до ЄС вже через 3-5 років; при цьому 17% вважають, що Україні взагалі не потрібно вступати в ЄС.

Водночас 55% опитаних вважають, що у відносинах з ЄС Україна повинна добиватись більших інвестицій і збільшення товарообігу. Вільного візового режиму прагнуть 47%, а більш тісної взаємодії у питаннях спільної безпеки - 16% респондентів.

Серед країн, які, на їхню думку, відстоюють інтереси України в ЄС, 33% співвітчизників виокремили Польщу, і 19% – Німеччину. Не змогли відповісти на це запитання 42% опитаних.

Оцінюючи характер взаємовідносин між Україною та ЄС, 36% респондентів назвали їх загалом дружніми, 57% – нейтральними і 7% - загалом загостреними.

Дослідження проводилось з 3 по 15 вересня 2010 р. серед жителів міст України з населенням понад 50 тис. чол. у віці 18-60 років шляхом телефонного опитування. Приблизна похибка дослідження в межах 3% (±3% при Р=0,95).
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ми розпалюємо вогонь творящий. Якщо він гріє – хай. Втручатися не можемо, бо будь-яке насилля, навіть во ім’я істини, неминуче породить дисгармонію”
Олесь Бердник

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.