Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Опозиція назвиває рішення КС перевищенням повноважень

Влада 3174 перегляди

Опубліковано - 1.10.2010 11:45 | Всі новини | Версія для друку

Опозиція назвиває рішення КС перевищенням повноважень
Опозиція назвиває рішення КС перевищенням повноважень
Конституційний суд, скасувавши політреформу, перевищив свої повноваження і змінив Основний закон у неконституційний спосіб.

Про це заявила міністр юстиції опозиційного уряду, заступник Голови фракції «БЮТ-Батьківщина» Олена Шустік, повідомила прес-служба партії.

«Цей орган дискредитував себе, легітимізувавши коаліцію «тушок», подарувавши з барського плеча третій строк президентства Кучмі. Але останнє його рішення межує з посадовим злочином, адже КСУ самовільно привласнив собі функції зміни головного закону країни, незважаючи на те, що Конституція не допускає виправлення свого тексту шляхом визнання неконституційним закону про внесення в неї змін», - сказала вона.

«Закон №2222 став невід’ємною частиною Конституції і вирвати його звідти з м’ясом, без руйнівних наслідків для правової держави, не вдасться. Автоматично повернутися у правовий стан, який передував ухваленню закону, неможливо», - переконала народний депутат.

«Нові норми Конституції були прийняті на всіх рівнях. Міжнародна спільнота визнала обраних за новим порядком народних депутатів і президента. Суспільство декілька років жило за новими правилами. Тепер же рішення КСУ поставило під сумнів легітимність виборів, які відбувалися за неконституційними на його думку положеннями, повноважність посадових осіб, призначених на основі тепер вже неконституційних норм, законність прийнятих за період їх дії нормативних актів. Словом, КСУ одним махом повністю дестабілізував правову систему держави. Адже після прийнятого на догоду Партії регіонів вердикту, у правовому регулюванні діяльності найвищих органів державної влади утворились величезні білі плями», - сказала Шустік.

«КСУ, за логікою речей, мав би бути дальновиднішим, ніж замовники його рішень, і чітко усвідомлювати, що наслідком вчиненого ним перевороту Конституції з ніг на голову стане повна перебудова державної машини, тобто вибори всіх органів влади. Адже народ не наділяв Президента повноваженнями, які йому «пожалував» КСУ. А результат цих виборів може бути ой яким непередбачуваним!», - наголосили Шустік.

«Дуже шкода, що під натиском партії влади впав останній форпост Конституції, що судді повністю втратили самоповагу і проміняли найвищу цінність – Закон на такі скороминучі преференції», - зауважила парламентар.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани”
Максим Рильський

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.