Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- передтечею кінотворчості італійськіх неореалістів була стрічка, знята українською кіностудією. Цією кінострічкою фахівці вважають фільм Марка Донського “Веселка” (1943 рік) за однойменною повістю Ванди Василевської. Фільм був знятий на київській кіностудії, яка в роки Другої світової війни була евакуйована в Середню Азію. Він розповідає про українське село під час війни. Президент Рузвельт, переглянувши фільм, надіслав режисерові телеграму з подякою, а у 1944 році картина була відзначена Асоціацією кіно і радіо США.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Меркель відмовила Путіну

Світ навколо нас 8245 переглядів

Опубліковано - 13.10.2006 21:22 | Всі новини | Версія для друку

Владіміру Путіну не вдалося домовитися з Ангелою Меркель
Владіміру Путіну не вдалося домовитися з Ангелою Меркель
У ході дводенного візиту до Німеччини президенту Росії Владіміру Путіну не вдалося домовитися з канцлером Німеччини Ангелою Меркель щодо створення двостороннього енергетичного альянсу.

Робочий візит президента Росії Володимира Путіна до Німеччини відрізнявся від попередніх небувалим емоційним напруженням і критикою в німецьких політичних колах, і зрештою це позначилося і на економіці - хоча спочатку цю частину програми, як здавалося, Путін реалізує близько до ідеалу.

Путін планував заохотити Меркель вигідною пропозицією, суть якої полягала в переорієнтації більшої частини газу, яка добувається на Штокмановському родовищі, на Німеччину. У цьому випадку німецькі споживачі б одержали близько 55 млрд. куб м газу замість 20-45 млрд., що планувалися спочатку. Це склало б 70-80 відсотків усього газу, що добувається на родовищі.

Метою союзу, якого домагався Путін, стало би протистояння планам Євросоюзу щодо лібералізації внутрішнього енергетичного ринку. Справа в тому, що заходи, запропоновані керівництвом ЄС, повинні ускладнити "Газпрому" доступ на ринки європейських країн.

Ці зміни також не вигідні і німецькими Ruhrgas та RWE, а також спільним з "Газпромом" газорозподільним компаніям Німеччини - WINGAS, WIEH, Verbundetzgas.
Ангела Меркель віддала перевагу іншому союзу
Ангела Меркель віддала перевагу іншому союзу
Однак Ангела Меркель віддала перевагу іншому союзу - із Францією. За підсумками переговорів Меркель та Ширака було вирішено, що Німеччина та Франція створюють енергоальянс всередині ЄС без участі третіх країн. А Росії вже не перший раз було запропоновано виконувати Енергетичну хартію - документ, який Владімір Путін відкидає як той, що "не відповідає національним інтересам".

23 вересня на тристоронній зустрічі Владіміра Путіна, Жака Ширака та Ангели Меркель у французькому Компьєне російський президент вже підтвердив, що Росія не має наміру підписувати Енергетичну хартію та, як додаток до неї, Транзитний протокол, поки в ці документи не внесуть зміни, які зроблять їх вигідними для Росії.

Відповідно до принципів протоколу, Росія повинна представити трубопроводи для вільного транзиту газу із Середньої Азії до ЄС, у той час, як європейські трубопроводи не підпадають під дію транзитного протоколу, і "Газпром" не одержує до них вільного доступу, повідомляє "Українська правда".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Вони вважають життя наше забавою і житіє прибутковою торгівлею, бо кажуть, то повинно ж звідкілясь мати прибуток, бодай із зла”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.