Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки вільного вибору. Українці вже наїлися виборчої гречки?

Вибори-2010 7522 перегляди

Опубліковано - 20.10.2010 13:49 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки вільного вибору. Українці вже наїлися виборчої гречки?
Хроніки вільного вибору. Українці вже наїлися виборчої гречки?
73,2% громадян у принципі не готові продавати свій голос на виборах, свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучерова в межах програми демократичного моніторингу Громадянської мережі ОПОРА.

Про це на прес-конференції заявила голова правління ГМ ОПОРА Ольга Айвазовська.

За її словами, кількість охочих продати свій голос з різних причин становить 12,6%. За 50 грн готові продати свій голос 0,5%, за 101-200 грн – 3,2%, за 301-500 грн – 4,2%. За понад 500 грн готові продати свій голос 14,3% опитаних.

Причинами того, що українські виборці готові продавати свої голоси, респонденти назвали "жадібність, прагнення заробити на всьому" (15,5%), "скрутну матеріальну ситуацію" (42,3%), "тому, що їм байдужі усі кандидати, чому б не заробити?" (34,6%).

Водночас директор Фонду "Демократичні інціативи" ім. Ілька Кучерова Ірина Бекешкіна підкреслила, що готовність продати свій голос рівномірно розподіляється серед усіх верств населення. "Таке явище на виборах – це швидше стан душі", - відзначила вона.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2010»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Розум може підказати, чого слід уникати, і тільки серце промовляє, що слід робити”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.