Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Кремлі вважають, що без російської мови Україна буде недорозвиненою

Національне питання 6645 переглядів

Опубліковано - 12.11.2010 12:51 | Всі новини | Версія для друку

У Кремлі вважають, що без російської мови Україна буде недорозвиненою
У Кремлі вважають, що без російської мови Україна буде недорозвиненою
Посол Росії в Україні Михайло Зурабов стверджує, що використання російської мови є обов’язковим для успішного розвитку країн колишнього СРСР, зокрема України.

Про це він сказав під час відкриття міжнародного форуму "Захист російської мови, культури й російськомовного населення в країнах СНД і Балтії".

"Мені здається, що російська мова, будучи унікальним інструментом, буде надзвичайно затребуваною найближчим часом як необхідна умова для модернізації. От тієї модернізації, яка необхідно проводити на пострадянському просторі", - сказав посол.

На думку Зурабова, економічна модель, яка використовувалася на пострадянському просторі, довела свою неефективність, і однією з умов успішного технологічного розвитку в країнах колишнього СРСР є використання російської мови.

"Відмовитися від тих досягнень, яким є російська мова, розвинута в останні роки, - це занадто велика розкіш... Це обов'язкова умова, без якої, я думаю, шанси на те, що наші з вами співгромадяни, ті, хто населяє пострадянський простір, мали шанс опинитися в тому самому "золотому мільярді", а, можливо, і не тільки в "золотому мільярді", я думаю, шансів буде вкрай мало", - підкреслив посол.

У зв'язку з цим Зурабов висловив думку, що проведення таких форумів йтиме на користь всьому населенню країн колишнього СРСР.

Нагадаємо, зараз до Верховної ради внесено закон, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в Україні та фактично визнає двомовність держави. Документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Водночас, українські вчені стверджують, що ухвалення такого закону призведе до розколу в суспільстві.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія народу починається не з писемних згадок про нього, а з тих часів, які історична пам'ять цього народу зберегла””
Юрій Шилов

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.