Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Луценко зрозумів де педаль гальм у бульдозері Януковича

Політика 5031 перегляд

Опубліковано - 3.12.2010 15:22 | Всі новини | Версія для друку

Луценко зрозумів де педаль гальм у бульдозері Януковича
Луценко зрозумів де педаль гальм у бульдозері Януковича
Те, що зробили тисячі небагатих, але вільних підприємців по всій Україні і на київському Майдані – знакове явище.

Про це заявив лідер партії «Народна самооборона» Юрій Луценко, повідомляє прес-служба партії.

За його словами, окрім успішного досягнення конкретних економічних вимог вони продемонстрували усім українцям – Майдан 2004 року не був випадковим.

Звичайно, акції протесту на Майдані листопада 2010 року ні за кількістю учасників, ні за масштабом вимог не можна порівняти із Помаранчевим Майданом 2004 року. Тим не менше – це Майдан-2.

Ці події споріднені у головному: в разі гострої несправедливості влади люди, не сподіваючись на продажний парламент та ручні суди, виходять на вулиці захищати свої права. Нагадаю свої слова 2007 року: «Ми будемо тренувати владу як собаку Павлова. Якщо люди вийшли на Майдан – або виконуй їх вимоги, або – йди геть!».

Відтепер, незалежно від того, як називається партія влади і яке прізвище носить президент, країна знає, що Майдан – вирішальний аргумент у боротьбі за свої права. Фактично, починає працювати загальноєвропейська традиція масових солідарних протестів як форми прямої демократії.

Вагу подій на Майдані-2 добре зрозуміли в Адміністрації Президента. Маса вільних і рішучих людей – єдине, з чим вони рахуються. Під критичним наглядом євроспільноти і перед наростаючою хвилею всієї, ніби давно упокореної України, вони змушені були зіграти в «доброго царя». Тепер всі знають, де педаль гальм у бульдозері Януковича.
Саме сукупність цих двох векторів дій влади – вимушені поступки і невмотивовані каральні дії – стане головним уроком Майдану-2.

Влада зневажає, але боїться народу. А значить – все залежить від згуртованості та послідовності громадянського суспільства.

Правда, зробивши все нібито по-людськи, «регіонали» не змогли відмовити собі у задоволенні нічної помсти. Демонстративно силове знесення наметів – це публічний плювок в обличчя Майдану за пережитий «регіоналами» страх перед протестними масами. Брутальне знесення протестного містечка, як і масове перешкоджання міліції в ході всієї акції праву людей на мирні протести, стало ще й остаточним доказом перетворення міліції в жандармерію Партії регіонів.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

В цілому, люди працюють більш напружено й більш інноваційно, якщо їх не примушують. Зовсім інша картина там, де їм жорстко вказують, що робити”
Соічіро Хонда

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.