Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європі не до України?

Світ навколо нас 4143 перегляди

Опубліковано - 14.12.2010 11:12 | Всі новини | Версія для друку

Європі не до України?
Європі не до України?
У Брюсселі в понеділок пройшла зустрічі міністрів закордонних справ у рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство». Україну там представляв міністр МЗС Костянтин Грищенко. Дипломати обговорили подальшу долю цієї програми.

Нині між Україною та Євросоюзом більше розмов, аніж реальних справ у рамках ініціативи «Східне партнерство».

Дієвих проектів немає, фінансування не зрозуміле та й ролі, які надає кожна зі сторін Східному партнерству, нерівноцінні, зазначають експерти. ЄС увесь час хоче нав’язати Україні це партнерство під «соусом» тісної співпраці замість членства, втім, українська сторона на це категорично не погоджується.

«Східне партнерство» через Росію

Росія може сприяти більш активному залученню України до «Східного партнерства». Таку думку Deutsche Welle висловив заступник голови комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Степан Курпіль. На його думку, ЄС помічає, що дедалі частіше Україна ангажується Росією в різні політичні та економічні проекти на кшталт ЄЕП чи митного союзу.

«Хоча тут також немає конкретики. Але в порівнянні з попередньою владою крім декларацій у цьому напрямку є активні консультації, конкретні кроки. Тому Євросоюз, напевне, не дуже хотів, аби Україна віддалилася назавжди і цілковито змінила вектор руху. Тому є спроби втримати Україну», - каже Курпіль.

Не треба відмовлятися

Водночас депутат зазначає, що Євросоюзу на разі не до України та «Східного партнерства», бо там є свої економічні проблеми. Та й офіційний Київ ніяк чітко не визначиться зі своєю зовнішньою політикою, і це «підігріває» інтерес європейців до України, вважає Степан Курпіль.

Разом з тим заступник голови комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції наголошує, що «Східне партнерство» не можна ігнорувати. Хоча ця ініціатива не має змістовного наповнення, вона може бути Україні ще на руку.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе ”
Діяння апостолів, 17, 24

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.