Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Україна для людей. Майже 12 мільйонів українців - за межею бідності

Добробут 3900 переглядів

Опубліковано - 14.12.2010 17:46 | Всі новини | Версія для друку

Україна для людей. Майже 12 мільйонів українців - за межею бідності
Україна для людей. Майже 12 мільйонів українців - за межею бідності
В Україні кожен четвертий міський житель (23%) і кожен третій — сільський (38%) змушений миритися з доходами нижче прожиткового мінімуму.

За даними Держкомстату, у кожній 200-й українській родині на одну людину припадає менше 300 грн./місяць, у кожній 40-й сім'ї — від 300 до 480 грн./місяць, у кожній 16-й — від 480 до 660 грн./місяць, у кожній 8-й — від 660 до 840 грн./місяць. Всього середній дохід нижче від прожиткового мінімуму мають більше 12 млн. громадян української держави.

Незважаючи на це, статистичне покращення присутнє: адже у 2001—2002 роках українців, які не дотягують до прожиткового мінімуму, налічувалося майже 40 млн., а у 2007-му — 13,2 млн.

Однак не останню роль у покращенні статистичних показників відіграє мізерна сума прожиткового мінімуму. Будь вона трохи більшою, і до «найбідніших» легко приєдналися б ще майже 35% українських сімей, де середній дохід на душу хоч і перевищує прожитковий мінімум, все ж таки не дотягує навіть до 1200 грн./місяць.

Водночас середньостатистичні доходи на кожного члена української родини у першому півріччі 2010 року склали 1222 грн./місяць. При цьому в міських сім'ях даний показник складає 1309 грн./місяць, у сільських — 1037 грн./місяць.

Нагадаємо, Кабмін вирішив відмовитися від перегляду соціальних стандартів у липні 2011 року, а згідно з проектом бюджету, з квітня по жовтень зростання соцвиплат не буде.

Разом з тим у проекті держбюджету-2011 уряд змінив механізм підвищення соцстандартів. Вперше за 3 роки перегляд соцвиплат буде відбуватися не 5 разів, а всього 4.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.