Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українські журналісти заявили про соліданість з колегами, права яких сплюндрувала білоруська влада

За право людини 4828 переглядів

Опубліковано - 21.12.2010 13:58 | Всі новини | Версія для друку

Українські журналісти заявили про соліданість з колегами, права яких сплюндрувала білоруська влада
Українські журналісти заявили про соліданість з колегами, права яких сплюндрувала білоруська влада
Українські журналісти, що об’єднались у рух «Стоп цензурі!», виступають на підтримку своїх білоруських колег і звинувачують білоруську владу у зловживаннях, порушенні прав людини, і масових арештах журналістів, які висвітлювали акцію протесту проти фальсифікації виборів в Мінську 19 грудня.

За інформацією Білоруської асоціації журналістів, місцеві спецслужби та міліція жорстоко побили близько 20 наших колег, пошкодили та конфіскували їх професійне обладнання, 22 журналісти було арештовано. Місцеперебування кількох журналістів досі невідоме. Заарештованих журналістів одного за другим засуджують за закритими дверима до 10-15 діб арешту.

Постраждали як місцеві, так і закордонні журналісти. Представники правоохоронних органів не звертали уваги ні на журналістські посвідчення, ні на офіційні акредитації від білоруського МЗС. Так, було побито чи заарештовано представників агентства «Франс-Пресс», газети «Нью-Йорк Таймс», «Газети Виборчої», німецького телеканалу АРД.

КДБ здійснило рейд в офісі «Хартії 97», і затримало декілька членів організації, включаючи головного редактора «Хартії 97» Наталію Радзіну, яка отримала струс мозку від рук міліції ще під час мітингу. Доступ до сайту наразі закритий.

Крім того, 19 грудня, в результаті DDOS-атак, було заблоковано доступ до багатьох опозиційних та незалежних інтернет-видань. Соціальні мережі та мобільний зв'язок також працювали з великими перебоями протягом 19-20 грудня.

Ми вважаємо, що білоруська влада брутально порушила професійне право журналістів збирати інформацію, і показала абсолютну неповагу до основних прав і свобод людини.

Таке ставлення до журналістів свідчить про те, що керівництво країни, не зважаючи на заяви про побудову нових стосунків з Європою, не збирається ставати на шлях демократії, і має намір продовжувати репресії журналістів.

Українські журналісти висловлюють рішучий протест діям білоруської влади, і вимагають негайно відпустити заарештованих журналістів, розслідувати всі випадки перешкоджання професійній діяльності та нападів на журналістів, і покарати винних.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Минуле корисне тільки в тому сенсі, що вказує нам шляхи та засоби до розвитку”
Генрі Форд

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.