Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- українська мова посіла друге місце в світі за мелодійністю після італійської. Також її визнали третьою найкрасивішою мовою в світі за такими критеріями, як фонетика, лексика, фразеологія та побудова речень після французької та перської мов на мовному конкурсі, що пройшов у Парижі в 1934 році...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Комп’ютерні та відеоігри впливають на психічне здоров’я

Охорона здоров`я 7569 переглядів

Опубліковано - 19.01.2011 23:03 | Всі новини | Версія для друку

Ну, а це лише Apple-манія. (Фото Geoff Levy.)
Ну, а це лише Apple-манія. (Фото Geoff Levy.)
Американська академія педіатрії (American Academy of Pediatrics) опублікувала результати чергового дослідження, яке не обіцяє нашому братові-гравцеві нічого хорошого.

Протягом двох років лікарі пильно спостерігали за трьома тисячами сінгапурських школярів, які проводять години за комп'ютерними і відеоіграми. З'ясувалося страшне: погіршення зору і проблеми, пов'язані з малорухливим способом життя, не єдині небезпеки, які нас підстерігають, повідомляє “Компьюлєнта”.

10% школярів стали просто залежними від ігор, а у деяких з'явилися психічні відхилення. Навіть ті, кому вдалося уникнути ігроманії, зізналися, що тяга до ігор у них значно зросла. У середньому діти проводили за комп'ютером/приставкою по 20 годин на тиждень. У різних досліджуваних групах кількість «патологічних гравців» розрізнялося, але загалом і в цілому результати такі: на кожну групу доводилося 9-12% ігрозалежних хлопчиків і 3-5% дівчаток.

Кількість дітей з психічними розладами оголошено не було. У дослідженні говориться, що юнь, яка проводила максимальний час за грою, стала надто імпульсивною, у неї погіршилися соціальні навички, у більшості помічені прояви синдрому глибокої депресії, необґрунтованого страху і соціальна фобія.

«Дві-три години на день, проведені перед телевізором або комп'ютером, практично не позначаються на здоров'ї, однак вихід за ці рамки може спричинити серйозні проблеми для здоров'я», - застерігає Марк Гріффітс (Mark Griffiths), професор Університету Ноттінгем Трент (Nottingham Trent University), який очолював дослідження.

Звіт про роботу щойно опубліковано в журналі Pediatrics.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Охорона здоров`я»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Люди, які ніколи не оглядалися на предків, не дбатимуть про нащадків”
Едмунд Берк

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.