Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Human Rights Watch бачить проблеми з дотриманням прав людини в Україні

За право людини 6731 перегляд

Опубліковано - 25.01.2011 10:40 | Всі новини | Версія для друку

Human Rights Watch бачить проблеми з дотриманням прав людини в Україні
Human Rights Watch бачить проблеми з дотриманням прав людини в Україні
Правозахисна організація Human Rights Watch відзначає зростання тиску на ЗМІ в Україні та недоліки міграційної політики.

Про це йдеться в доповіді організації стосовно дотримання прав людини в світі 2010-го року.

Щодо України у документі зазначається, що у сфері прав людини у державі минулого року зберігалися такі проблеми, як обмеження свободи ЗМІ, упереджене ставлення до людей з іншим кольором шкіри, напади на іноземців із неслов'янською зовнішністю, а також комплекс проблем, пов'язаних з міграцією, зокрема недосконалість законодавства у цій сфері та проблеми в системі надання притулку.

Представниця Української ради з захисту прав біженців Наталя Дульнєва сказала Deutsche Welle, що проблеми з міграційною службою у правозахисників були як за минулої влади, так і за нинішньої. Але нині, за її словами, захищати права біженців в Україні стало надзвичайно складно, оскільки владні структури не реагують на звернення правозахисників, зухвало поводяться з прохачами притулку. „Деякі організації зіштовхуються з великими проблемами у відносинах з міграційною службою, міліцією, особливо коли це стосується питань торгівлі людьми“, - сказала Дульнєва.

Правозахисник Едуард Багіров відзначив, що 2010-го року існували проблеми з дотриманням прав людини, але ситуація не була настільки критичною, як про це заявляють окремі громадські організації. „З правами людини в Україні далеко не все гаразд. Було так і за минулої влади, і зараз не краще“,- сказав Багіров.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Біда України в тому, що нею правлять люди, яким вона не потрібна”
Михайло Грушевський

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.