Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвин відкрив сесію парламенту

Влада 3573 перегляди

Опубліковано - 1.02.2011 11:52 | Всі новини | Версія для друку

Литвин відкрив сесію парламенту
Литвин відкрив сесію парламенту
Розпочалась восьма сесія Верховної Ради України 6-го скликання.

Під час урочистого вілкриття у сесійній залі присутні Президент України Віктор Янукович, прем’єр-міністр України Микола Азаров та члени Кабінету міністрів, а також голова Конституційного Суду України Анатолій Головін, голова Верховного Суду України Василь Онопенко, голова НБУ Сергій Арбузов, голова Рахункової палати Валентин Симоненко, Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова, голова ЦВК Володимир Шаповал, голова СБУ Валерій Хорошковський та представники дипломатичного корпусу.

У сесійній залі Національний академічний народний хор імені Г. Верьовки виконав Державний Гімн України.

З вітальним словом до нардепів звернувся Президент Янукович.

Янукович вважає, що чергова сесія Верховної Ради буде достатньо важкою, однак сподівається, що робота парламенту буде спрямована на продовження реформ.

«Хочу сказати, що робота у нас буде дуже напруженою, і ті кроки, які ми будемо робити разом з вами, вони будуть доленосними, а, можливо, й історичними», - сказав Янукович.

Він наголосив, що, працюючи разом з Верховною Радою, нинішня влада буде продовжувати реформування законодавства, завдяки чому Україна остаточно візьме курс на демократизацію суспільства.

За словами Президента, починаючи з середини 2010 року, вдалося стабілізувати ситуацію в Україні, в тому числі у владі, консолідувати всі її гілки і працювати спільно. «Переконаний, що і у 2011 році ця практика буде збережена», - сказав Янукович.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин похвалив Президента України Віктора Януковича за проведення реформ і закликав тих, хто не підтримує ці зміни, не заважати владі працювати.

«Але скажіть, хто запропонував активну, в тому числі мозкову роботу, щодо виведення країни зі складного соціально-економічного становища, хто на ділі окреслив і запропонував своє бачення реформ та наполягає на здійсненні далеко непростих перетворень – Президент Віктор Федорович Янукович, - зауважив Литвин.

За його словами, Адміністрація Президента сьогодні виступає як «центр реформізму».

На думку Литвина, Верховна Рада, у першу чергу, має «вітати і підтримувати» ці реформи.

Литвин наголосив, що «хто не погоджується, принаймні, має не заважати».

Парламентська більшість зустріла ці слова оплесками, а з боку опозиції почулися репліки про те, що Литвин захвалює Президента.

У відповідь голова ВР зазначив, що «взагалі-то критика - це рабська звичка, а відповідно заклики побудувати рай в Україні обертаються пеклом».

«Є таке прислів’я – що один чоловік все життя або цілий рік обурювався щодо свого начальника, а той про це не знав», - додав він.

За словами Литвина, «нас вистачає на боротьбу, а країна, як ніколи, потребує сьогодні роботи, потребує негайно нового повороту, нового курсу, початку відліку нового часу». «Нам потрібно показати здатність наздогнати світ», - зазначив голова ВР.

Він вважає, що саме під час цієї сесії парламент повинен продемонструвати «винятково важливу роль у реалізації реформ, а відтак стати вирішальною частиною політичної системи країни, а не офіційною частиною прикриття задавнених соціальних та економічних проблем».

На переконання Литвина, кожен народний депутат зобов’язаний «піднести планку своєї професійної політичної моральної та інтелектуальної відповідальності». «Період жити високо, думати скромно та діяти аби як належить перетворити в епоху – жити скромно, думати і діяти високо», - сказав він.

За словами спікера, без цього не можна сподіватися на народну підтримку й без цього не буде жодних реальних реформ в Україні.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Немає більш вірної ознаки поганого устрою міст, ніж велика кількість в них юристів і лікарів ”
Платон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.