Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


До влади в Україні прийшли люди з уявами феодальної епохи: бо саме для неї притаманне безправ’я і пригноблення жінок

За право людини 6423 перегляди

Опубліковано - 4.03.2011 11:40 | Всі новини | Версія для друку

До влади в Україні прийшли люди з уявами феодальної епохи: бо саме для неї притаманне безправ’я і пригноблення жінок
До влади в Україні прийшли люди з уявами феодальної епохи: бо саме для неї притаманне безправ’я і пригноблення жінок
ООН відзначає, що в Україні загострилися проблеми з дотриманням прав жінок. В країні зберігається гендерна нерівність. Жінки працюють за тими ж умовами, що і чоловіки, а отримують на 30 відсотків менше.

Міжнародні організації стурбовані тим, що в ході адміністративної реформи сфера забезпечення рівності жінок і чоловіків залишилася поза компетенцією уряду: ліквідували відомство, що опікувалося жіночими проблемами. Міністерство сім'ї, молоді і спорту реформоване в Держслужбу молоді і спорту. Новостворене відомство тепер не займатиметься проблемами сім'ї, гендерної політики, профілактиці домашнього насильства, протидії торгівлі людьми.

А ці питання в Україні зараз надзвичайно актуальні, наголошує заступниця директора представництва Програми розвитку ООН в Україні Олена Панова.

Жінка – це хатня машина?

За її словами, українські жінки не мають доступу до влади. Тільки 8 відсотків жінок представлено в українському парламенті, Жодної жінки не має у складі Кабміну, є суттєвою різниця в заробітній платі жінок і чоловіків за працю рівної цінності. Пори це рівень вищої освіти жінок є однаковим з чоловіками.
Насильство в сім'ї та торгівля людьми в Україні мають гендерне забарвлення. Понад 90 відсотків жертв домашнього насильства і 80 жертв торгівлі людьми – це жінки.

«Дуже часто в Україні жінок змальовують стереотипно, що жінки тут є предметом естетичної насолоди, краси, задоволення, або як машини для виконання хатніх обов’язків. Це не припустимо. Це принижує», - сказала Олена Панова виступаючи на відкритті київського форуму «Суспільство рівних можливостей».

Натомість заступниця голови Представництва Європейського Союзу в Україні Марія Юркова нагадала, що ЄС виділив Україні 14 мільйонів євро на підтримку гендерних програм, а натомість проблеми рівності між жінками та чоловіками в країні не поліпшуються.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Ніколи не виживе той народ, котрий сприймає свою історію очима сусідів”
Фрідріх Ніцше

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.