Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Президент посварився з провінційною журналісткою

Влада 7779 переглядів

Опубліковано - 1.11.2006 21:12 | Всі новини | Версія для друку

Президент Віктор Ющенко на прес-конференції у Харкові
Президент Віктор Ющенко на прес-конференції у Харкові
Нудотно, обтяжливо й важко - так у загальних рисах охарактеризували журналісти спілкування з Ющенком.

Віктор Ющенко спілкувався в Харкові з журналістами майже три години. Всього, за цей час, журналісти встигли поставити максимум дев'ять питань. Преса явно нервувала – журналісти простоявши майже три години у мікрофоном так і не змогли поставити питання главі держави. А ті, до кого все-таки дійшла черга, цікавилися переважно містечковими проблемами, регіональними конфліктами.

Як результат – деякі журналісти, змучені довгою дорогою на зустріч з Президентом, солодко спали. Інші розмовляли між собою, сором’язливо ховаючись під крісла.

“Правдошукачі” помітно нервували. Журналістка районної газети (Валки, Харківська область) Тетяна Романенко, не витримала, схопила свою записку, вибігла до президії і шпурнула її на стіл Президентові. Ющенко відреагував не відразу. Прес-секретар все-таки дозволила жінці поставити питання. Журналістка, схоже, давно чекала приводу висловити “наболіле”. Її виступ зводився до того, що економіка в її районі на нулі, власті нічого не роблять, і взагалі, яка у нас може бути демократія, якщо навіть Президент не поважає пресу.

Президент зауважив, що поважає позицію журналістки, проте демократія залежить і від того, як, власне, поводяться журналісти. Він рекомендував валківській журналістці не стукати по столу Президента і не кидати записки. Мабуть, це був найяскравіший епізод в усій прес-конференції.

Нудотно, обтяжливо й важко - так у загальних рисах охарактеризували журналісти спілкування з Ющенком. Президент не був налаштований на жарти, не скористався можливістю “розрядити” атмосферу. На питання скільки меду в цьому року зібрано з президентської пасіки, Ющенко пообіцяв відповісти під завісу прес-конференції, але так і не дав відповіді.

Зневірившись пробитися до мікрофонів, журналісти обговорювали костюм Президента і його зовнішній вигляд. Кинулося в очі, що у Ющенка не по-модному пов'язана краватка, а зачіска укладена не досить охайно.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.