Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в місті Батурин (Чернігівська область) 5 листопада 1702 року у генерального писаря Пилипа Орлика народився син Григор. Згодом вони будуть змушені покинути Україну. Пилип Орлик буде гетьманувати понад тридцять років, але більша частина його гетьманства пройде в еміграції. Григор Орлик стане визначним державним і військовим діячем Франції, генералом і довіреною особою короля Людовіка XV, отримає графський титул і велику кількість європейських нагород. В 1747 році Г.Орлик одружиться на Луїзі-Олені де Брюн де Дентельвіль і стане володарем значних земель у Франції. Під Парижем він буде мати замок. В середині ХХ ст. на землях, що колись належали Григору Орлику буде побудований міжнародний аеропорт “Орлі”...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Влада примушує українців шукати долі на чужині

Національне питання 6780 переглядів

Опубліковано - 11.03.2011 11:41 | Всі новини | Версія для друку

Влада примушує українців шукати долі на чужині
Влада примушує українців шукати долі на чужині
Взамін масового відтоку робочої сили, незабаром прийде хвиля від’їзду на постійне місце проживання, прогнозують експерти. «Валізні» настрої особливо відчутні серед молоді.

Щороку в Україні більшає бажаючих залишити країну назавжди у пошуках більшої зарплати і кращого життя. Згідно з даними дослідження Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», проведеного 2010 року, 49 відсотків опитаних молодих людей до 30 років заявили, що хочуть виїхати з України на постійно. Трохи менше – 47 відсотків виїхали б метою працевлаштування.

Ще кілька років тому українці їхали закордон, аби заробити на освіту дітей чи на відкриття бізнесу, нині ситуація змінилася, і люди дедалі частіше говорять про виїзд на постійно, каже керівник Західноукраїнського центру «Жіночі перспективи» Любов Максимович. Україну очікує ще одна хвиля, але не заробітчанства, а прямої еміграції, з метою покинути країну і забрати своїх рідних: «Ми вже бачимо перші прояви того, як люди виїздять. Вони не їдуть заробляти, як є часто, і серед них найкращі люди, що могли би працювати в Україні, вони їдуть з метою – виїхати», - каже експерт Центру Марта Чумало.

Охочих повернутися небагато

Рік, що минув відзначився зростанням трудового потоку українців, зауважила в інтерв’ю Deutsche Welle експерт з питань міграції, радник Національного інституту стратегічних досліджень Олена Малиновська. Причому, зріс виїзд кваліфікованої робочої сили, каже експерт, хоча до кризи переважно виїздили на заробітки особи робітничих професій.

Є підстави також говорити, про наростання постійної еміграції, каже Малиновська. Частина заробітчанства, яка має правовий статус перебування в чужій країні, вже стали емігрантами, і не збираються повертатися, зазначила експерт. І додала, безумовно, це матиме загрозливі наслідки для України.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.