Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Єврокомісія готова судитися з Facebook і Со

Світ навколо нас 4159 переглядів

Опубліковано - 18.03.2011 16:00 | Всі новини | Версія для друку

Єврокомісія готова судитися з Facebook і Со
Єврокомісія готова судитися з Facebook і Со
Віце-президент Європейської комісії Вів’єн Реддінґ погрожує позиватися до суду на соціальні мережі, такі як Facebook. Причиною називають їхню можливу невідповідність європейським стандартам захисту особистих даних.

У Єврокомісії уже протягом кількох останніх місяців занепокоєні з приводу того, що деякі соціальні мережі та інтернет-портали збирають та зберігають особисті дані про користувачів, зокрема про їхні звички (йдеться здебільшого про Facebook, Google та Yahoo).

Такі дані потім часто використовуються, зокрема, для того, щоб цілеспрямовано скеровувати людині рекламу саме тих продуктів чи послуг, якими вона цікавилася в інтернеті. При цьому існує брак інформації з приводу того, які саме дані збирають інтернет-портали та як вони їх використовують. Тому Вів'єн Реддінґ збирається оновити законодавчі акти стосовно захисту приватних даних, що були укладені ще 16 років тому, і з тих пір не зазнали істотних змін.

«Право на забуття»

Віце-президент Єврокомісії вважає, що люди мають право знати, яку саме інформацію про них зібрали соціальні мережі й портали в інетернеті, а також повинні отримати змогу ці дані видалити. Реддінґ називає це «правом на забуття».

Втім, проблемою є те, що більшість компаній, яким Реддінґ висунула ультиматум, розташовані не на території Євросоюзу, а у США. Саме тому, вважає віце-президент, органи ЄС, що опікуються захистом даних мають отримати більше повноважень. Будь-яка компанія, що здійснює операції у ЄС чи намагається запропонувати послуги та товари європейському споживачеві, має відповідати стандартам Європейського Союзу, наголошують у Єврокомісії.

Запропонувати конкретні зміни до законодавчих актів щодо захисту приватних даних Вів'єн Реддінґ планує у липні. Після цього нововведення мають бути затверджені урядами окремих держав-членів Євросоюзу та Європарламентом.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, лібералів та демократів, то за спиною кожної з них я побачив хитрий писок жида”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.