Аратта - На головну

17 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На Донеччині вдалося відстояти дві українські школи

За право людини Регіон: Донецька область 5768 переглядів

Опубліковано - 4.04.2011 16:31 | Всі новини | Версія для друку

На Донеччині вдалося відстояти дві українські школи
На Донеччині вдалося відстояти дві українські школи
Активісти партії “Батьківщина” та батьківські комітети шкіл перешкодити закриттю двох україномовних середніх загальноосвітніх шкіл на Донеччині.

Про це повідомила голова ініціативної групи батьківського комітету школи №136 міста Донецьк Наталя Петрова.

Зокрема, спільними зусиллями батьків та активістів партії вдалося “відстояти” україномовні школи № 136 (Донецьк) та №44 (Макіївка).

Петрова зазначила, що першу перемогу «над програмою уряду Азарова-Януковича щодо оптимізації навчальних й медичних закладів» в Донецькій області одержала загальноосвітня школа № 136 м. Донецьк.

За її словами, у січні цього року учнів єдиної україномовної школи у мікрорайоні Донськой поставили перед фактом, що заклад буде закрито. Причиною місцеві чиновники назвали буцімто застарілу матеріальну базу та недостатній рівень відвідуваності. При цьому дітей планували перевести до школи № 120 міста Донецьк, яка знаходиться у набагато гіршому стані. «Два роки вкладали гроші в ремонт школи: 35 тис. грн. – на заміну даху, ще 35 тис. грн. – на ремонт спортзалу, замінили дерев’яні вікна на пластикові. А потім вирішили, що школу треба зачиняти. Це не програма оптимізації, а рейдерство. Тим більше, що недалеко від школи знаходиться торгівельний центр, і, наскільки мені відомо, в планах керівництва – розширення торгівельної площі і зведення розважального центру», - сказала Петрова.

Схожа ситуація, долала вона, склалася і з так званою «оптимізацією» ЗОШ № 44 у м. Макіївка. Як з’ясували батьки учнів, школу вирішили закрити, щоб віддати територію навчальному закладу сусідньому харчовому комбінату, а майже 800 дітей відправити на навчання до інтернату, розташованого на ринку. Після того, як незгодні з діями влади батьки, залучили до захисту школи громадські й політичні організації, зокрема «Батьківщину», а також провели ряд пікетів і мітингів, місцеві чиновники – освітяни переглянули «особову справу» загальноосвітніх шкіл № 136 м. Донецька й № 44 м. Макіївка, після чого вирішили, що підстав для закриття немає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.