Аратта - На головну

6 травня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в Україні знаходиться унікальний міст, що пролягає між правим берегом однієї річки. Не вірите? Можете переконатися на власні очі, якщо відвідаєте Кам’янець-Подільську фортецю, що на Хмельниччині. Стара фортеця розташована на скелястому острові, охопленому петлею каньйону річки Смотрич. Таким чином, міст, що веде до фортеці, пролягає між двома точками правого берегу однієї річки. Крім того, ми не знайшли більше прикладів у світі, коли б міст тримався без усіляких підпор, а спирався б тільки на скелі. За однією з гіпотез, цей міст було зведено римлянами ще у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію. Нині Кам’янецька фортифікація включена до переліку ЮНЕСКО
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Рада не приймала закон про вивішування червоних прапорів на День Перемоги?

Політика 5919 переглядів

Опубліковано - 20.04.2011 14:36 | Всі новини | Версія для друку

Для багатьох українців червоний прапор - символ радянсько-імперського тоталітаризму
Для багатьох українців червоний прапор - символ радянсько-імперського тоталітаризму
Проект закону про вивішування на День Перемоги червоних прапорів поруч з державними не був прийнятий.

Про це повідомив "литвинівець" і один із співавторів цього проекту Сергій Гриневецький.

"Ні, закон не прийнятий. Вчора було внесено у порядок денний", - сказав він.

Згідно з інформацією видання “Сєгодня”, 19 квітня парламент прийняв закон, згідно з яким червоний прапор, практично ідентичний держпрапору СРСР, має використовуватися під час святкування Дня Перемоги і днів визволення окремих міст, поряд з прапором України.

Обидва прапора нібито повинні вивішуватися на будівлях, а також використовувати під час усіх заходів, які проводять органи держвлади та місцевих рад.

Депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов повідомив нам, що проект закону таки був проголосований.
"Звичайно був прийнятий. Ми провели цей закон і захистили честь наших батьків і дідів. Він прийнятий, - наголосив Чечетов. - Ми єдина країна в світі, де є політики, які відмовляються від свого героїчного минулого. Від чого відмовляються? Від знамена великої перемоги, яка просякнута кров'ю мільйонів людей, які ціною свого життя зупинили та знищили фашизм. Сьогодні в Ізраїлі будується монумент радянському солдату. Весь світ схиляється перед подвигом. А у нас соромляться. В людей мізки якісь повернуті. В якій країні ще будуть соромитись героїчних подвигів своїх батьків та дідів, які воювали за свободу? Більшість політиків у нас не позбавлені глузду. Нормальні і розсудливі проголосували, аби прапор перемоги гордо майорів на флагштоках в дні свят. Щоб ветерани дивились на це і плакали, щоб у них були сльози радощів. Це для них більше, аніж пігулка або ліки. Головне для них - це пам'ять".

За словами Чечетова, тепер закон має підписати президент.

У той же час на сайті Верховної Ради немає жодної інформації про прийняття даного проекту закону.

19 квітня голосування відбулося лише щодо внесення "Проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчізняній війні 1941-1945 рр" (Щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)" на порядок денний.

За це проголосували 250 депутатів. Далі цей проект не обговорювався, і тим більше на ставився на голосування.

У порядок денний 20 квітня цей законопроект на даний момент не внесений.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.