Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Європейський суд розпочав розгляд справи Луценка

Правосуддя 7882 перегляди

Опубліковано - 6.05.2011 10:41 | Всі новини | Версія для друку

Європейський суд розпочав розгляд справи Луценка
Європейський суд розпочав розгляд справи Луценка
Європейський суд з прав людини вже почав розглядати позов екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і відправив відповідний запит про порушення його прав до українського уряду.

Про це в ефірі 5 каналу повідомив соратник Луценка по Народній самообороні, народний депутат Юрій Гримчак.

Як уточнив Гримчак, український уряд повинен відповісти до 3 червня.

"Європейський суд з прав людини вже почав розглядати справу, як це не дивно звучить, - Луценка проти України. Європейський суд відправив запит уряду України. Там є питання, їх 5 пунктів, до 3 червня мають дати відповідь", - заявив Гримчак.

"На сьогоднішній день, все, що отримуємо з прокуратури, ми теж відправляємо до Європейського суду. Ми отримали відмову від лікаря, що є порушенням резолюції ООН. Це стаття 91, згідно з якою слідство дозволяє користуватися під час перебування у в'язниці послугами лікаря, ненадання лікарської допомоги розцінюють як тортури, це порушення права не тільки на свободу, але й права на життя і здоров'я ", - додав нардеп.

Крім того, Гримчак заявив, що Луценко може залишитися в СІЗО і після 26 травня. За його словами, коли Генпрокуратура передасть кримінальну справу до суду, Луценку доведеться чекати першого засідання суду у цій справі, а суд у свою чергу, повинен обрати запобіжний захід.

"Є невеличка прогалина в законодавстві, як тільки прокуратура передає кримінальну справу до суду, то ось у цей проміжок часу, рішення щоб утримувати Луценка до 26 травня, вона автоматично продовжується до того часу, поки суд не розгляне цю справу заново, і знову обере запобіжний захід ", - заявив Гримчак.

Як повідомлялося, 4 травня адвокати Луценка заявили про погіршення його самопочуття і попросили генпрокурора скасувати арешт.

21 квітня Апеляційний суд Києва продовжив термін арешту Луценка до 26 травня. Після чого 22 квітня він оголосив голодування на знак протесту проти цього рішення.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Правосуддя»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.