Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українській владі демократія не потрібна?

За право людини 5040 переглядів

Опубліковано - 14.06.2011 12:27 | Всі новини | Версія для друку

Українській владі демократія не потрібна?
Українській владі демократія не потрібна?
В Україні уповільнився розвиток демократичних процесів, але ще існує шанс виправити ситуацію.

Про це йдеться у черговому звіті міжнародної правозахисної організації Freedom House, розташованої у Вашингтоні.

Правозахисна організація Freedom House завершила роботу над звітом про стан демократії й прав людини в Україні. Доповідь вже презентували у США, а у вівторок планують обговорити у Києві. Американські експерти відзначають зниження рівня демократії та формування В Україні «нездорової політичної обстановки».

Окрім цього міжнародні правозахисники акцентують увагу на посилення ролі СБУ, тиску на ЗМІ та фактичної відсутності в країні дієвої опозиції. «Цей звіт торкається нюансів. Коли їдуть на Захід представники влади, то змальовують все красивим білим кольором; коли їдуть представники опозиції, то описують все у чорних кольорах. Тому дуже важливо було представити, яка ситуація насправді. Ця доповідь є, на наш погляд, найбільш об’єктивною», - сказав Deutsche Welle виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький.

Його бентежить негативне ставлення української влади до неурядового сектору. Ці аспекти теж відображені у звіті, адже фонд «Відродженя», який пов’язують з філантропом Джорджом Соросом, фінансово підтримував укладення цього документу.

Влада критикує висновки

Натомість представники влади вже заявляють про те, що звіт Freedom House про стан демократії в Україні є необ’єктивним, адже українського президента вкотре критикують і вказують йому на ті самі помилки.

«Дуже дивно і неприємно чути нову занижену оцінку рівня демократії в Україні. Адже за основу бралися ті факти, які Freedom House уже оцінювала у минулому», - сказала українським журналістам народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

На це директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький зауважив, що українській владі нагадуватимуть про стан демократії доти, доки ситуація в країні не зміниться на краще.

Оцінка правозахисника

Виконавчий директор Української Гельсінської спілки Володимир Яворський схильний вірити оцінкам і зауваженням Freedom House, адже в країні справді є проблеми з дотриманням прав людини, каже він.

Зокрема за останні півтора роки в Україні погіршилася ситуація з правом на мирні збори, свободою слова, правом на справедливий суд.

«Доповіді з прав людини не пишуться на основі своєї думки, а ґрунтуються на міжнародних стандартах. Є достатньо чіткі стандарти і ви просто дивитесь, чого дотримуються, а чого - ні», - прокоментував Deutsche Welle Володимир Яворський.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Марно пояснювати дурням і начальникам: перші слухають і нічого не розуміють, другі все розуміють і тому не слухають”
Михайло Мамчич

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.