Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- серед найдавніших та найважливіших символів Великоднього яйця (писанки) є символ Сонця. Найпростішим зображенням Сонця є коло з промінням або без нього. На Великодніх яйцях, незалежно від релігії, що існують на Україні, також зображено восьмиконечну зірку, що в минулому була символом Сонця. Свастика (сварга, свастя), або як її називали “нерівний хрест” або “гусячі шийки”, в язичницькі часи була символом Сонця. В ті часи, вважалося, що яйце було талісманом, що мав значну силу, оскільки воно захищало власника від хвороб, невдач або злого ока. Символічна сила Великоднього яйця пояснювалася не лише тим, що воно захищало власника від злого, але й тим, що воно захищало людей та зберігало людський рід.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Проти екс-майора Мельниченка порушено кримінальну справу

Кримінал 5637 переглядів

Опубліковано - 22.06.2011 11:05 | Всі новини | Версія для друку

Проти екс-майора Мельниченка порушено кримінальну справу
Проти екс-майора Мельниченка порушено кримінальну справу
Печерський районний суд Києва прийняв рішення про відкриття провадження у справі за позовом адвокатів екс-президента України Леоніда Кучми про поновлення кримінальної справи 2001 року проти екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка, який “документував злочини” у кабінеті Президента.

Як повідомило УНІАН джерело у суді, сьогодні о 15.00 суддя Родіон Кіреєв розпочне розгляд цієї справи.

Мельниченко, до якого УНІАН звернувся за коментарем з цього приводу, називає рішення Печерського райсуду «апогеєм кампанії з відбілювання Кучми».

На його переконання, екс-президент України робить усе можливе, аби уникнути відповідальності за скоєні злочини, а отже, «переводить стрілки на того, хто задокументував ці злочини, і прагне дискредитувати його як джерело інформації та свідка».

«Виконавцем цього плану став сумнозвісний Печерський суд, який прийняв рішення відкрити провадження, не маючи на те жодних правових підстав та ігноруючи будь-яку юридичну логіку», - сказав Мельниченко.

«Суд прийняв це рішення, - зазначив він, - хоча адвокати Кучми, які подали позов про нібито незаконне закриття кримінальної справи проти мене, не є учасниками даного процесу, не є потерпілою стороною. Теоретично оскаржити цю справу міг би я або держава як потерпіла сторона в особі, скажімо, Генпрокуратури. Але ні я, ні Генпрокуратура цього не робили. Натомість адвокати Кучми подають позов, і його фактично задовольняють. Це якби, приміром, я подав позов у справі Павла Лазаренка. Чи задовольнив би його будь-який суд, що діє за законом? Відповідь очевидна... Печерський же суд прийняв рішення про початок провадження, витребувавши 55 томів справи, в лічені дні. Та навіть якби адвокати Кучми мали законні підстави вимагати поновлення справи проти мене, терміни, відведені на це законом, давно сплили. Оскаржити рішення Генпрокуратури можна було протягом семи днів, минуло ж відтоді вже кілька років. Отже, рішення Печерського суду є диким і абсурдним з точки зору закону, але воно є абсолютно логічним для кампанії відбілювання Кучми. Головне завдання цієї кампанії: щоб не посадили Кучму, слід посадити Ммельниченка».

«Безхребетність та цинізм українських судів відомі, тому дуже важливою є присутність журналістів на такому процесі», - зазначив Мельниченко. Він висловив сподівання, що засідання 22 червня відбудеться у присутності засобів масової інформації.

Як повідомлялося, проти Мельниченка у 2001 та 2004 роках порушувалися кримінальні справи за підозрою в перевищенні службових повноважень, розголошенні державної таємниці, а також за фактом фальсифікації доказів.

1 березні 2005 року вони були закриті. У постанові генерального прокурора дії Мельниченка визнавалися як такі, що були обумовлені гострою потребою (запобіганням вчиненню злочинів).

1 червня 2011 року Кучма звернувся до Генпрокуратури з проханням поновити справу проти Мельниченка.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Кримінал»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Слово, що йде від серця, проникає в серце”
Нізамі

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.