Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


ЄС уважно стежить за судовим процесом над Тимошенко

Світ навколо нас 4491 перегляд

Опубліковано - 4.07.2011 13:36 | Всі новини | Версія для друку

Голова Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра
Голова Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра
Європейський Союз уважно стежить за судовим процесом над екс-прем’єр-міністром Юлією Тимошенко.

Про це сьогодні на прес-конференції у Києві заявив голова Представництва Єврокомісії в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

«Ми продовжуємо уважно слідкувати за тим, як проходять судові слухання», - сказав він, зазначивши, що у судовій залі постійно перебуває представник посольства однієї із країн ЄС в Україні або Представництва Єврокомісії. «Ми домовилися про таку ротацію», - зазначив Тейшейра.

Також Тейшейра нагадав заяву Верховного представника ЄС із питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон стосовно того, що Євросоюз побоюється, що у цьому судовому процесі, а також в інших випадках є певна політична мотивація. Також Тейшейра нагадав про резолюцію Європейського парламенту.

«І це треба сприймати як той факт, що Європейський Союз висловив своє занепокоєння стосовно цих процесів», - сказав Тейшейра.

При цьому він наголосив, що справа, яка зараз розглядається у суді, стосується газових договорів, які були укладені у січні 2009 року, і ці договори допомогли у вирішенні газової кризи, яка спричинила перебої з постачанням газу у деякі країни ЄС впродовж трьох тижнів взимку.

У цьому контексті Тейшейра особливо відзначив роль Тимошенко як прем’єр-міністра у вирішенні цієї кризи.

«І треба пам’ятати про ті умови, які виставила країна, з якої походить газ, зокрема, використання ринкових цін у цих угодах про поставки газу», - додав Тейшейра.

Водночас, відповідаючи на запитання, чи може Європейський Союз пов’язати процес підписання Україною угод про асоціацію і про зону вільної торгівлі з ЄС з результатами судових процесів над Тимошенко та колишнім міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком, Тейшейра сказав: «Ми не пов’язуємо ці процеси».

При цьому він додав, що такі рішення не приймаються на його рівні, і що нині європейська сторона очікує і хоче завершити до кінця року переговори щодо підписання зазначених угод.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращі закони народжуються зі звичаїв”
Жозеф Жубер

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.