Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Глухів (Сумська область) 12 травня 1870 року, поширилися звістка, що їх знаменитому земляку Артемію Яковичу Терещенко, відомому цукрозаводчику та меценату височайшим указом надано потомственне дворянство. Сини згодом гідно продовжували його справу. А от численні онуки, вже стали прикладати свої здібності в інших іпостасях. Михайло Іванович Терещенко був міністром фінансів та закордонних справ в уряді О.Керенського; Федір Федорович Терещенко був талановитим авіаконструктором, вельми високо цінувався Жуковським, й літаки його конструкцій були прийняті на озброєння російською армією в І Світовій війні...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Чергова здача державних інтересів “русскому міру”: підвищення ввізного мита на авто в Україну вигідно для Росії - експерти

Економіка 6369 переглядів

Опубліковано - 13.07.2011 15:48 | Всі новини | Версія для друку

Ви думаєте - це корейське авто? Даремно...
Ви думаєте - це корейське авто? Даремно...
Підвищення ввізних мит на імпортні автомобілі, якого домагаються українські автовиробники і автоскладальники, буде вигідно, насамперед, Росії, а не вітчизняній економіці, впевнений керівник відділу продажів Avis-України Павло Сукненко.

Про це він розповів, коментуючи розслідування, розпочате Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі щодо автомобільного імпорту в Україну.

"Між Україною і Росією з 1994 року діє угода про безмитну торгівлю. В рамках цієї домовленості автомобілі місцевого складання ввозяться на територію країн-учасниць без сплати митних зборів. Як тільки запрацює схема з високим митом, ми будемо споживати російські іномарки з локалізацією виробництва 50% і вище, і, тим самим, підтримувати економіку Росії", - розповів Сукненко.

За його словами, за останні кілька років у Російській Федерації під тиском уряду багато виробників організували виробництво з локалізацією від 20% до 50% і обіцянкою найближчим часом збільшити локалізацію до 50%, там, де вона поки менше.

"Приклади автомобілів з ​​локалізацією близько 50% вже є: Hyundai Accent, VW Polo Sedan і Renault Logan MCV. Їх виробляють за повним циклом в Росії і завозять безмитно до нас. Більш того, такі бренди, як VW, Toyota , Ford, Renault і інші продовжують активно інвестувати в російське автомобілебудування. І саме машини цих марок зараз складають левову частку українського автоімпорту. Потрібно чесно визнати, що виробництво цих автомобілів в потрібному обсязі в Україну навряд чи можливо найближчим часом. Якщо мита підвищать, Україна нічого не залишиться окрім як стати залежною від Росії по ще одному пункту", - сказав експерт.

Нагадаємо, що наприкінці червня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розпочала спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів. Йдеться про імпорт більшості легкових машин з об'ємом двигуна 1-2,2 л, незалежно від країни походження. Комісія встановила, що з 2008 по 2010 рік на тлі скорочення попиту на внутрішньому ринку зріс імпорт легкових автомобілів - їх частка в продажах за цей період збільшилася на 16 п. п.


Відомий анекдот:

Купила компанія Мерседес завод АвтоВАЗ. Перенастроювали виробництво, запускають конвеєр ... Бац! На виході "Жигулі"!

Демонтують обладнання, пригнали нове з Німеччини, встановили, налагодили, запускають. Знову "Жигулі"!

Звільняють увесь персонал заводу, привозять працівників з Німеччини, налагоджують, перевіряють, запускають. А на виході знову - "Жигулі"!

Біля заводу пагорб, на ньому відпочивають гол. інженер і директор заводу (обидва з приставкою "екс"). Дивляться на все це. Інженер директору:

- А я тобі казав - місце прокляте! А ти все - «руки з дупи, руки з дупи».

Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

У сучасних умовах будь-яка нація, що не бажає «самознищення» чи рабського становища у світовому співтоваристві, повинна на перше місце висувати завдання інтелектуальної безпеки”
Юрій Канигін

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.