Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


На тлі балачок урядовців про сприяння бізнесу, в Україні активізувалися рейдери

Економіка 5276 переглядів

Опубліковано - 18.07.2011 12:03 | Всі новини | Версія для друку

На тлі балачок урядовців про сприяння бізнесу, в Україні активізувалися рейдери
На тлі балачок урядовців про сприяння бізнесу, в Україні активізувалися рейдери
В Україні збільшилася кількість рейдерських атак на компанії аграрного сектора, повідомили юристи компанії L.I.Group.

«Рейдерські атаки повертаються, і все частіше їх об'єктами стають підприємства аграрної галузі», - стверджують юристи компанії. За їх словами, чим частіше звучить проблема продовольчої кризи в світі, тим більше привабливим в Україні стає аграрний бізнес. «Проте саме аграрна галузь є найменше захищеною в нашій країні, а тому цей сектор є дуже цікавим для не чистих на руку ділків. І немає жодного підприємства, яке б не було потенційно привабливим об'єктом для них. Приваблюють таких осіб, як правило, земельні права, майно, споруди, акції й отримані аграріями врожаї», - відзначають юристи. За їх словами, об'єктами рейдерських атак стають як успішні підприємства, що розвиваються, так і такі, що приходять у занепад, які потребують допомоги держави та інвесторів.

«За 2 останніх роки ми стали свідками зухвалих посягань на корпоративні права в так званих аграрних областях України, зокрема в Чернігівській, Хмельницькій, Полтавській, Черкаській і Вінницькій областях. Деякі клієнти зорієнтувалися і своєчасно звернулися по юридичну допомогу, і ми зуміли успішно відбити удари опонентів і попередити їх наступні протиправні кроки, проте є й такі, які звернулися до нас вже на стадії, коли їх підприємства буквально розтягували по шматках, а ситуація вийшла з-під контролю повністю. Проте і в цьому випадку через численні і непрості судові процеси нам вдалося повернути і майно, і незаконно відібрану землю», - пояснюють фахівці.

На думку юристів, сучасний стан законодавства, яке регулює відношення в аграрному секторі економіки України, залишає бажати кращого. Застарілі норми, неузгодженість, а деколи й повна відсутність правових норм, які регулюють конкретні правовідносини, не тільки не дають можливості для нормальної роботи підприємств, але й провокують рейдерів на протиправне захоплення рентабельних виробництв.

Проте, на думку юристів, на даний момент намітилися позитивні тенденції, які дають надію на швидке реформування аграрної галузі України. Зокрема, заслуговують уваги ініціативи Президента України, пов'язані з реформуванням аграрного сектора економіки, «дії, направлені на прийняття життєво необхідних для ринку земель законів, які створять фундамент для ефективної діяльності аграрних підприємств».

«Сподіваємося, що успішна реалізація запланованих реформ дозволить аграрним підприємствам вийти на якісно новий рівень виробництва, а також полегшить роботу юридичних служб, які їх обслуговують», - відзначають у компанії.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.