Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Пенсійну реформу нардепи розглянуть повторно

Влада 4231 перегляд

Опубліковано - 22.07.2011 10:34 | Всі новини | Версія для друку

Пенсійну реформу нардепи розглянуть повторно
Пенсійну реформу нардепи розглянуть повторно
Закон про пенсійну реформу ще не передано з парламенту на підпис Президенту.

Про це повідомив віце-спікер Верховної ради Микола Томенко. "Закон ще не переданий на підпис президенту", - сказав віце-спікер. При цьому Томенко зазначив, що скоро закінчується термін підготовки закону для передачі його на підпис.

У той же час, за словами віце-спікера, нічний і прискорений характер прийняття пенсійної реформи привів до виникнення ряду проблем.

Зокрема, додав Томенко, різні статті закону містять норми, які не узгоджуються між собою. Крім того, зазначив він, є ряд норм, які потребують уточнення через кінцеві положення закону.

"Це означає, що відповідно до ст. 131 Регламенту Верховної ради, для того, щоб усунути неточності і неузгодженості у прийнятому законі, необхідне проведення голосування парламенту", - сказав він.

За його словами, відповідно до логіки, для того, щоб привести у відповідність закон про пенсійну реформу, необхідно проведення пленарного засідання.

Віце-спікер зазначив, що відповідно до календарного плану роботи парламенту, найближче засідання має відбутися тільки 6 вересня.

Томенко не виключив, що закон про пенсійну реформу буде переданий на підпис президенту, а той його поверне до Ради з низкою пропозицій.

"Мій прогноз такий, що 6 вересня Верховна рада після проведення урочистого відкриття сесії змушена буде повертатися до закону про пенсійну реформу", - додав він.

Томенко також нагадав, що фракції опозиції не голосували за прийняття пенсійної реформи, будуть пропонувати президенту її заветувати, а у разі підписання закону будуть звертатися до Конституційного Суду щодо її неконституційності.

Нагадаємо, закон про пенсійну реформу було прийнято 8 липня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.