Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Прокурорам і Кіреєву наплювати на закон і права підсудного

Пістолетне право 3985 переглядів

Опубліковано - 29.07.2011 13:06 | Всі новини | Версія для друку

Прокурорам і Кіреєву наплювати на закон і права підсудного
Прокурорам і Кіреєву наплювати на закон і права підсудного
Юлія Тимошенко заявила клопотання про залучення Сергія Власенка у якості представника цивільного відповідача.

"Оскільки ви заборонили Сергію Власенку виступати у якості громадського захисника, у мене є ще одна можливість себе захистити і залучити його у справу у якості представника цивільного відповідача, бо в суді є цивільний позов до мене НАК "Нафтогаз України". Отже, я є цивільним відповідачем. Згідно зі статтями 51, 52 КПК я маю право захищати свої права у якості цивільного відповідача", - заявила Юлія Тимошенко у судовому засіданні.

Суддя Родіон Кірєєв на місці постановив відмовити у задоволенні цього клопотання, оскільки Сергій Власенко вже брав участь у справі у якості захисника.

Сьогодні ж суд відмовив у задоволенні клопотання Юлії Тимошенко про залучення Сергія Власенка до справи в якості громадського захисника, яке обґрунтовувалося статтями 272, 287, 289, 300 Кримінально-процесуального кодексу України.

Кірєєв також відмовив у задоволенні клопотання екс-прем'єра про допуск до участі в процесі у якості представника цивільного відповідача Роджера Енока.

"Я прошу суд допустити до справи в якості громадського захисники Роджера Енока, людину, яка зробила міжнародний висновок щодо цієї справи", - обґрунтувала Юлія Тимошенко своє клопотання.

Однак суд відмовив з огляду на те, що до клопотання не надано посвідчення особи та немає довіреності, оформленої згідно чинного законодавства.

Сторона обвинувачення наголосила, що Роджер Енок не може бути заучений до захисту у якості представника цивільного відповідача, адже не виносилася ухвала суду про визнання Юлії Тимошенко цивільним відповідачем.

У свою чергу, Юлія Тимошенко звернула увагу на абсурдність ситуації. "У суді цивільний позов є, цивільний позивач є, а цивільного відповідача немає", - сказала вона.

28 липня, суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв залишив без задоволення клопотання екс-прем'єра про допуск до справи захисників Сергія Власенка, Марка Фелдмана та Роджера Енока, незважаючи на те, що Юлія Тимошенко передала до канцелярії суду повний пакет документів, які свідчать про право захисників представляти її інтереси в суді.

"Фахівці у галузі права Марк Фелдман та Роджер Енок є представниками відповідно компаній BDO і Covington & Burling і добре ознайомлені з обставинами щодо відсутності підстав для незаконних обвинувачень", - зазначила екс-прем'єр.
До теми:
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Пістолетне право»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Єдина країна в світі, де не викладалася в університетах історія цієї країни, де історія вважалася чимось забороненим, ворожим і контрреволюційним, — це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема. Де ж рождатися, де плодитися дезертирам, як не у нас? Де рости слабодухим і запроданцям, як не у нас? Не вина це дезертирів, а горе. Не судить їх треба, а просить прощення і плакати за погане виховання, за духовне каліцтво у великий час. Їх не учили Батьківщині — їх учили класовій ворожнечі і боротьбі, їх не учили історії. Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців.”
Олександр Довженко

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.