Аратта - На головну

27 квітня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Одразу після запусу загадково зник російський супутник зв’язку

Світ навколо нас 5980 переглядів

Опубліковано - 18.08.2011 13:07 | Всі новини | Версія для друку

Одразу після запусу загадково зник російський супутник зв’язку
Одразу після запусу загадково зник російський супутник зв’язку
Американська система стеження за космічними об’єктами (NORAD) не спостерігає російський супутник Експрес АМ-4, запущений сьогодні вночі з космодрому Байконур.

Як повідомляє РІА Новости із посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі, NORAD не бачить супутник на жодній з орбіт, що побічно свідчить про те, що новітній російський супутник зв'язку втрачений.

"Якщо американська система NORAD (Об'єднане командування ППО США та Канади - ред.), Що відстежує будь-які запуски і призначена для оборонного моніторингу, не бачить супутник на жодній з орбіт, то це побічно означає, що супутник втрачено , можливо, частково згорівши в атмосфері, він впав десь в океан", - сказав співрозмовник агентства.

Сьогодні Інтерфакс повідомив, що російські засоби станції стеження також не можуть виявити супутник. Фахівці, що відповідають за запуск, поки що не можуть сказати нічого з приводу події.

Новітній російський супутник зв'язку Експрес АМ-4 був запущений вночі з космодрому Байконур. Він є найбільш потужним і високотехнологічним на сьогоднішній день російським супутником зв'язку. Його сумарна потужність корисного навантаження - більше 14 кіловат.

Апарат був створений Центром імені Хрунічова спільно з компанією EADS Astrium на замовлення російської державної компанії Космічний зв'язок.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Природничі науки й релігію протиставляють одна одній лише люди, погано освічені як у першому, так і в другому”
П. Сабатьє, французький хімік, Нобелівська премія 1912 р.

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.