Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- під час англо-бурської війни (Південна Африка) в 1899-1902 роках, командир одного з загонів бурів українець Юрій Будяк, врятував від розстрілу одного молодого англійського журналіста. Згодом останній допоміг Ю.Будяку вступити до Оксфордського університету. В 1917 році Ю.Будяк працює в уряді Української Народної Республіки. В 1943 році Юрій Будяк помирає в радянському концтаборі. Англійського журналіста звали .... Уїнстон Черчілль....
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українська перспектива. Як прозвучить “українське питання” на сесії ПАРЄ?

Світ навколо нас 4027 переглядів

Опубліковано - 3.10.2011 10:49 | Всі новини | Версія для друку

Українська перспектива. Як прозвучить “українське питання” на сесії ПАРЄ?
Українська перспектива. Як прозвучить “українське питання” на сесії ПАРЄ?
«Українське питання», зокрема у зв’язку зі справою Юлії Тимошенко, планують розглянути у Страсбурзі на черговій сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи, яка розпочинається 3 жовтня.

Доповідатимуть міністр закордонних справ Костянтин Грищенко та донька Юлії Тимошенко Євгенія Карр. Від перебігу дискусії залежатиме українська євроінтеграція: можливі політичні та економічні санкції від країн-членів Ради Європи, вважають експерти.

Основним питанням щодо України на нинішній сесії ПАРЄ буде те, як Європа реагуватиме на політичні судові процеси і порушення прав людини в Україні, зауважує депутат-бютівець Андрій Шкіль, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва парламентського комітету у закордонних справах. За його словами, для України така увага до судових процесів може вилитися у санкції з боку Ради Європи: від оголошення посиленого моніторингу до призупинення контактів із чинною владою, як це трапилось минулого року із Білоруссю.

«Але українська влада – смілива, – зазначає Андрій Шкіль. – Вона вирішила, що помста важливіша за демократію, а приниження опонента важливіше за економічний розвиток країни. Власне, це буде розглядатися як основне питання на ПАРЄ. Що говоритиме Євгенія Карр? Як людина, що постійно перебувала на судовому процесі, вона буде фактологічно підтверджувати те, що процес є абсолютно політичним і що переслідують Тимошенко тільки за політичні рішення».

Європа може відмовити Україні в асоціації – політолог

Інший доповідач – міністр закордонних справ Костянтин Грищенко днями заявив, що питання конкретної судової справи повинно вирішуватися виключно в суді. Із ним солідарний член постійної делегації у ПАРЄ комуніст Петро Симоненко. На його думку, в України і без того багато проблем. Політик зауважує: «Українського питання» не існує. Не ображайте український народ. Є окремі питання, які торкаються того, на яких підставах ухвалювалися ті чи інші політичні рішення, але це – внутрішнє питання України і українського законодавства, а не Парламентської Асамблеї Ради Європи».

Те, що вкотре постало питання про недотримання в Україні прав людини, може негативно вплинути на процес навколо підписання угоди про асоціацію з ЄС, вважає Олександр Сушко, науковий директор інституту Євроатлантичного співробітництва.

«Зрозуміло, що в ПАРЄ присутні ті ж політичні сили, що і в Європарламенті і в парламентах країн-членів ЄС. Якщо цим депутатам у майбутньому доведеться ратифікувати угоду про асоціацію, то очевидно, що такий перебіг подій, як зараз в Україні, не дає жодних аргументів їй на користь», – говорить він.

Сесія Парламентської асамблеї триватиме до 7 жовтня.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.