Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Українці так і не відчули “покращення добробуту кожного вже сьогодні”

Громадська думка 6856 переглядів

Опубліковано - 18.10.2011 14:03 | Всі новини | Версія для друку

Українці так і не відчули “покращення добробуту кожного вже сьогодні”
Українці так і не відчули “покращення добробуту кожного вже сьогодні”
42,7% українців оцінюють економічний стан України як поганий, 31,3% - як дуже поганий, 19,6% - як задовільний, і лише 1,1% - як досить хороший, 5,3% не змогли відповісти.

Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією TNS у вересні 2011 року в рамках національного щомісячного дослідження "Омнібус", пише Сегодня.

Варто також відзначити, що 84% українців вважають, що економічне становище їхньої сім'ї значно залежить в цілому від розвитку економіки країни, 8,2% не згодні з цим твердженням, і 7,8% не змогли відповісти.

Як повідомлялось, згідно з рейтингом нещасних країн, Україна по "індексу нещастя" посіла 10-е місце (з 38 країн), між Португалією (9-е) і Грецією (11-е), які наразі знаходяться на межі дефолту.

Нагадаємо, у поточному році Україна піднялася з 89-го на 82-ге місце у щорічному рейтингу конкурентоспроможності економік Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), розташувавшись між Тринідадом і Тобаго (81) та Намібією (83). Фактично, вітчизняна економіка застрягла на рівні африканських країн.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Громадська думка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Особа, що не володіє мовою народу, на землі якого проживає, - гість або окупант, або раб цього окупанта”
Карл Маркс

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.