Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Людей дратують багаті євреї

Національне питання 8935 переглядів

Опубліковано - 7.12.2006 10:50 | Всі новини | Версія для друку

Чи згодні ви, що ”євреї — такі ж громадяни країни, як і інші”? (дані: КМІС)
Чи згодні ви, що ”євреї — такі ж громадяни країни, як і інші”? (дані: КМІС)
Опитування свідчить, що за 15 років незалежності рівень антисемітизму в Україні ніби зріс. Принаймні, саме так оцінюють результати свого дослідження в Київському міжнародному інституті соціології.

— Останнім часом збільшилася прірва між простим українцем та забезпеченим євреєм, — пояснює результати опитування політолог Олександр Палій, 31 рік. — Адже на початку 90-х із України виїхало дуже багато малозабезпечених людей єврейської національності до США, Ізраїлю, Німеччини. Тобто в державі зараз живуть лише забезпечені євреї.

На думку політолога, саме через це менше людей вважають євреїв ”такими ж громадянами, як і інші”.

— Люди втратили поряд із собою простого єврея — такого, як вони самі, — вчителя або лікаря, — веде далі Олександр Палій. — Натомість мало не щодня бачать по телевізору тільки багатих євреїв. Спостерігають, як значну частину українську бізнесу контролюють представники єврейської громади. Людей це дратує.

Президент української асоціації Римського клубу Віктор Вовк, 44 роки, жодних проявів антисемітизму в Україні взагалі не зауважує.

— Соціологи мають право стверджувати це у своїх дослідженнях, — каже він. — Проте для мене зростання антисемітизму очевидним не є.

На його думку, це явище було дуже поширеним лише за часів Радянського Союзу. Тоді його провокувала державна комуністична політика. У сучасній Україні цього немає.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Національне питання»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Майбутнє відкидає свою тінь назад”
Іоганн Гете

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.