Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвин визнав, що влада не чує народ, але радіє своїй перспективі серед тих, хто не чує

Влада 4115 переглядів

Опубліковано - 1.12.2011 13:38 | Всі новини | Версія для друку

Литвин визнав, що влада не чує народ, але радіє своїй перспективі серед тих, хто не чує
Литвин визнав, що влада не чує народ, але радіє своїй перспективі серед тих, хто не чує
Голова Верховної Ради України Литвин не заперечує, що сьогодні рівень невдоволеності в суспільстві підвищується досить стрімко.

В ексклюзивному інтерв`ю Weekly.ua він сказав: «Очевидно, що суспільство перенапружене, оскільки його тривалі очікування не реалізуються. Ідеології як стримуючого і об`єднуючого чинника вже немає, а суспільство споживання існує лише для обмеженого кола людей. Це люмпенізує і, відповідно, революціонізує маси».

На думку Литвина, «коли людей не чують, вони мають право на державний переворот». «Це вже потім, якщо такі державні перевороти успішні і їхнім організаторам вдається закріпитися при владі, їх називають революціями», - вважає спікер.

Голова Верховної Ради також розповів, яку користь принесе він владі, після того, як відбудеться злиття Народної партії з Партією регіонів. «Не можна не зважати на реальність, яка полягає в тому, що Партія регіонів - партія влади. Мені особисто, як, сподіваюся, і вам не байдуже, якою ця влада буде, а, отже, якою буде країна. Отже, хвилює питання, що потрібно робити, аби ця влада була народною, можливо, олюднити і забезпечити поєднання тих інтересів, настроїв і устремлінь, які властиві для всієї України», - сказав Литвин.

Спікер вважає, що зараз Партія регіонів об`єднує насамперед представників бізнесу, зокрема великого, а також державних службовців. Якщо у Партії регіонів яскраво виражений інтернаціональний характер, то у Народної партії більше національні позиції щодо мовної проблематики, до культури, зазначив він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.