Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


NASA шукатиме життя на супутнику Юпітера

У світі науки 5433 перегляди

Опубліковано - 12.12.2011 12:43 | Всі новини | Версія для друку

NASA шукатиме життя на супутнику Юпітера
NASA шукатиме життя на супутнику Юпітера
США розробляють плани відправки на покритий льодом супутник Юпітера - Європу – два апарати для дослідження.

"Європу, як я вважаю, треба в першу чергу дослідити, якщо ми хочемо де-небудь знайти позаземне життя. Вона нам дійсно дає таку можливість, оскільки на супутнику є під льодом океан, який був там протягом більшої частини часу існування нашої Сонячної системи", - розповів представник NASA Кевін Хенд.

За його словами, в 2020 році NASA планує направити на Європу два однакових міжпланетних зонда масою 320 кілограмів кожен.

Як наголосив Хенд, відправка одразу двох зондів покликана "зменшити ризик, пов'язаний із здійсненням посадки на незвідану поверхню Європи".

Зазначимо, космічна подорож дослідницьких апаратів займе шість років.

Оскільки Європа перебуває в радіаційних поясах Юпітера, які набагато потужніші, ніж у Землі, очікується, що космічні апарати пропрацюють на поверхні всього кілька днів, перш ніж вийдуть з ладу прилади.

Розробники йдуть на це свідомо, оскільки покриття станцій посиленими протирадіаційних екранами істотно збільшить їх масу, а вчені хотіли б, щоб на зондах було якомога більше приладів.

Одночасно NASA розглядає можливість здійснення ще однієї космічної місії, націленої на вивчення Європи з її орбіти. Відправити туди зонд планують також у 2020 році.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що ітернаціональними ідеалами хотіли би прикрити свої змагання до панування одної нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими “вселюдськими” фразами прикрити своє духове відчуження від рідної нації...”
Іван Франко

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.