Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


HRW зафіксувала в Україні погіршення ситуації з правами людини

За право людини 5078 переглядів

Опубліковано - 23.01.2012 13:39 | Всі новини | Версія для друку

HRW зафіксувала в Україні погіршення ситуації з правами людини
HRW зафіксувала в Україні погіршення ситуації з правами людини
Правозахисна організація Human Rights Watch опублікувала щорічний звіт, присвячений захисту прав людини в усьому світі.

В Україні відзначають підірвану довіру до судів, корупцію та тиск на засоби масової інформації, що дедалі зростає.

Значну увагу автори звіту приділили ситуації в країнах, де відбувалися події Арабської весни. Зокрема, правозахисники розкритикували діяльність військової влади Єгипту, яка взяла країну під свій контроль після повалення режиму Хосні Мубарака майже рік тому.

Аналізуючи ситуацію в Україні, Human Rights Watch відзначає, що у 2011 році Україна здійснила певні реформи, покликані полегшити асоціацію з ЄС, а також ухвалила нові закони про доступ до інформації та про захист біженців.

Водночас правозахисники відзначили і цілу низку негативних тенденцій. По-перше, це ув'язнення екс-глави уряду Юлії Тимошенко та арешт і суд над деякими іншими колишніми урядовцями, що "підрвало впевненість у незалежності судочинства".

Крім того, HRW відзначає посилення тиску на медіа, а також корупцію у державних та приватних установах.

"Порушення прав мігрантів та шукачів притулку лишається серйозною проблемою", - йдеться у звіті.

Автори також відзначають недостатні дії щодо зупинення поширення ВІЛ/СНІД, а також недостатній доступ смертельно хворих людей до ефективного знеболювання.

Європейське майбутнє України під питанням

Детальніше аналізуючи дотримання верховенства права в Україні, Human Rights Watch пише, що "ЄС, США та Росія висловили стурбованість тим, що звинувачення проти колишніх урядовців не містять ознак злочину та тим, що звинувачення є політично вмотивованими".

Організація також нагадує, що хоча міжнародні спостерігачі визнали президентські вибори такими, що відповідають міжнародним стандартам, неурядова організація ОПОРА повідомила про процедурні порушення на місцевих виборах восени 2010 року.

Human Rights Watch також пише, що хоча президент Віктор Янукович і запевнив, що "майбутнє України в Європі", вирок Юлії Тимошенко поставив під загрозу перспективи України з підписання угоди про асоціацію з ЄС. Попри занепокоєння переслідуваннями опозиційних лідерів, йдеться у звіті, США продовжує надавати Україні економічну допомогу.

HRW відзначає погіршення відносин між Росією та Україною через Митний союз та ціну на газ, а також згадує про занепокоєння свободою слова в Україні, озвучене Парламентською асамблеєю Ради Європи.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «За право людини»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Історія має свою правду, легенда - свою”
Віктор Гюго

 
Реклама на порталі
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.