Аратта - На головну

28 квітня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За лаштунками “чесних виборів” - банальний бізнес-проект

Вибори-2012 5765 переглядів

Опубліковано - 2.02.2012 16:32 | Всі новини | Версія для друку

За лаштунками “чесних виборів” - банальний бізнес-проект
За лаштунками “чесних виборів” - банальний бізнес-проект
Депутатам-мажоритарникам вибори до Верховної ради у жовтні 2012 року обійдуться у близько 7 млн. грн., пише “Газета Киевская”.

Глава Комітету виборців України Олександр Черненко впевнений: в середньому кожний мажоритарник витратить на парламентські вибори 4-5 млн. дол.

"В округах будуть балотуватися 2-3 "важковики", які вкладають в кампанію

величезні суми, і для них головне - виграти за будь-яку ціну, без оглядки на оцінки
міжнародного співтовариства", - каже експерт.

Депутат Київради Блоку Кличка Дмитро Андрієвський дивиться на ситуацію не так песимістично.

На його думку, пройти до Київради можна буде маючи мільйон гривень, а в парламент - 7 мільйонів.

"За моїми розрахунками, щоб результативно попрацювати в окрузі: зібрати команду, запланувати рекламу і роботу в комісіях, на округ до міської ради потрібно витратити хоча б мільйон гривень, - підрахував Андрієвський.

"Якщо ми говоримо про вибори до Верховної Ради, то тут потрібно вже шість-сім мільйонів. Округ в ВР за розміром - як 6-7 округів до Київради, відповідно і грошей потрібно більше", - пояснює Андрієвський.

За його словами, основні складові перемоги і основні витрати – команда, оплата польових працівників, агітаторів, членів комісії, спостерігачів.

Він підрахував, що для участі у виборах до Київради, при сьогоднішній кількості виборців потрібна команда приблизно з 40-50 осіб, а якщо балотуватися до ВР – треба все помножити на 6.

Найцікавіше, що питання першорядної важливості для майбутніх мажоритарників зараз навіть не в грошах.

Здавалося б, якщо є кошти, то ніщо не заважає розклеїти по місту рекламу, закупити продуктові пайки і подати документи в ЦВК.

Але не все так просто. За словами депутатів, кабінети на Банковій вже котрий місяць
осаджують бажаючі отримати благословення на той чи інший округ.

І владі, і опозиції ще належить відібрати гідних представників, які отримають право висуватися, а разом з ним pr-підтримку та адмінресурс.

Тут перш за все буде враховуватися перспективність і репутація кандидата, а також його переговорні якості та вміння переконати керівництво у власній необхідності.

Від “Аратти”: як видумаєте, навіщо кандидати на мандат нашої довіри вкладатимуть у його отримання такі грошові суми? Щоб зробити наше життя кращим?

Але для цього не обов’язково йти у владу. На ті ж гроші можна відкрити підприємство, створити робочі місця, платити працівникам пристойну зарплатню ще й отримувати прибуток. Хіба не так?

Отже, наразі ніхто не заперечує, що нас старанно рухають по замкненому колу владної корупції. Адже кожному зрозуміло, що такі величезні суми не вкладають у задоволення просто так походити з депутатським значком і декілька років понатискати кнопку голосування. Той, хто вкладає гроші в "нашу довіру" безсумнівно розраховує їх повернути і отримати прибуток.

Тільки що ми з вами від того виграємо?
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Чудо не суперечить законам природи - воно суперечить нашим уявленням про неї ”
Блаженний Августин

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.