Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в селі Лемеші (Чернігівська область) на початку XVIII століття народився хлопчик Олексій Розум. У вільний від випасу корів час, він співав у сільскому церковному хорі, де був помічений, відправлений до Петербургу й згодом став графом Розумовським й вінчаним чоловіком імператриці Елизавети (щоправда без права престолонаслідування). Брат графа Кирило у 18 років (!!!) очолив петербургську академію наук, а згодом ще й став гетьманом Лівобережної України...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Бабла на всіх не вистачає. Нардепи пропонують вихід

Влада 4139 переглядів

Опубліковано - 24.02.2012 16:57 | Всі новини | Версія для друку

Бабла на всіх не вистачає. Нардепи пропонують вихід
Бабла на всіх не вистачає. Нардепи пропонують вихід
Народні депутати Ярослав Сухий(Партія регіонів) і Катерина Лук’янова("Наша Україна - Народна самооборона") пропонують Верховній Раді підвищити оподаткування бездітних українців.

Як пише видання «КоммерсантЪ-Україна» (№30 (1520) від 24 лютого 2012 р.), відповідний законопроект депутати зареєстрували в парламенті.

Вони пропонують переглянути ставки податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, підвищене податкове навантаження в розмірі 17% крім доходів, що перевищують 10-разовий розмір мінімальної зарплати, поширюватиметься й на бездітних українців, які досягли 30 років.

"До 30 років людина має право думати, кого вона хоче собі в дружини або чоловіки, є час здобути освіту, зробити кар`єру, створити сім`ю й спробувати народити дитину", – пояснила Лук’янова.

Винятком стануть бездітні інваліди I-III груп. Сім`ї, які виховують одну-дві дитини, платитимуть податки за звичайною ставкою 15%, троє-четверо (за умови, що молодша дитина має досягти трьох років) – 10%, п`ятеро і більше – 5% незалежно від рівня доходів.

"У нас ставка прив`язана до доходу, але ми забуваємо, що сім`я, що має дитину, втрачає в доходах, і держава не компенсує втрати. Виплати при народженні – добре, але є дитсадок, школа, вища освіта", – сказала депутат.

Таким чином, зазначає видання, автори поправок фактично пропонують повернутися до системи податку на неодружених, самотніх і бездітних громадян, що застосовувалася впродовж більше 50 років до розпаду СРСР. У європейській практиці таких норм немає. А в Україні поки діє податкова соціальна пільга для багатодітних сімей, що поширюється на громадян із доходом нижче 1,4 мінімальної зарплати (1,5 тис. грн). У 2012 році розмір такої пільги на кожну дитину становить 80,48 грн. У законопроекті зазначається, що пільги не поширюватимуться на громадян, позбавлених батьківських прав, які відмовляються від сплати аліментів. У поправках нічого не сказано про сім`ї, які за станом здоров`я не можуть мати дітей. За словами Лук’янової, ухвалення норм стимулюватиме народжуваність, оскільки за два роки населення України зменшилося на 365,2 тис. осіб. Додаткові надходження до бюджету можуть становити до 800 млн. грн. за рахунок збільшення ставки для бездітних, що покриє зниження навантаження на сім`ї з дітьми.

Співрозмовник "Коммерсанта" в Державній податковій службі (ДПС) назвав запропоновані зміни дурістю: "Краще б за норму приймали, як зарплати з тіні вивести. Крім того, ніхто ж не знає, з якої причини людина не має дітей".

Член парламентського комітету з питань бюджету Владимир Бондаренко ("БЮТ-Батьківщина") нарікає на те, що в Україні скоротилася кількість дитячих кухонь і дитсадків. На його думку, допомогу батькам потрібно надавати не податками, а створенням інфраструктури.

На думку голови комітету з питань соціальної політики та праці Василя Хари (Партія регіонів), перш за все в країні потрібно створити умови для збільшення народжуваності – достатня кількість робочих місць, адекватне зростання зарплат, умови для виховання й освіти дітей. "Коли всі умови будуть, а люди дурня валятимуть, тоді їх можна штрафувати або стимулювати", – вважає депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Християнська етика була явним противенством поганської. Коли поганство головними чеснотами громадянина вважало гордість, смілість, неуступчивість, – християнство бачило свій ідеал у покорі, податливості та незлобності. Поганин (культурний чоловік) любив гарну одежу, пахощі, чистоту, тілесну красоту – християнин усе те вважав чортівською спокутою, гріхом та злочином. Світ і природа, що (...) були джерелом усього живого, всієї краси, всієї радості, в очах християнина – се минущі тіні, ілюзії, чортяча мана, джерело зла, гріха та чортячої спокуси. Більшого, повнішого противенства годі собі уявити ”
Іван Франко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.