Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Freedom House: Євро-2012 загрожує стати ганьбою для української влади

Світ навколо нас 4329 переглядів

Опубліковано - 13.06.2012 18:08 | Всі новини | Версія для друку

Freedom House: Євро-2012 загрожує стати ганьбою для української влади
Freedom House: Євро-2012 загрожує стати ганьбою для української влади
Євро-2012 прикувало увагу світу до ситуації в Україні і пролило світло на політичні проблеми країни.

Про це заявив президент міжнародної неурядової правозахисної організації Freedom House Девід Креймер в інтерв’ю «Голосу Америки».

«Бути господарем Чемпіонату Європи з футболу мало стати моментом гордості для України. Однак ми бачимо, що люди запитують — чому чемпіонат проводять в Україні, коли в країні є політичні в’язні, звучать повідомлення про расизм? В цій ситуації у Євро-2012 є потенціал перетворитися на ганьбу для влади в Україні», сказав він.

За словами президента Freedom House, сьогоднішнє керівництво не здатне і не хоче вирішувати існуючі проблеми. Воно також не поважає основні свободи громадян, що є основою демократичного суспільства.

«Ми бачимо нездатність і небажання уряду України вирішувати проблеми з вибірковим переслідуванням. Ми піднімали це питання під час візиту в Україну на вищому рівні. Я сподівався, що вихід із ситуації буде знайдено. Але Генеральна прокуратура України порушує нові справи проти Тимошенко, решта — за звинуваченням у причетності до вбивства Щербаня. Я не кажу, що Тимошенко повинна мати імунітет, але шлях, яким вони проводять розслідування, я б сказав переслідування її, Луценка та інших, не викликає жодної довіри. Якщо немає підстав, вони не повинні тримати цих людей у в’язниці, і все-таки сподіваюся, що вони знайдуть шлях звільнити їх рано чи пізно», — підкреслив він.

Креймер відзначив, що, незважаючи на спроби уряду придушити активність громадянського суспільства, українське громадянське суспільство набирає силу.

«Після останнього візиту в Україну я відчув, що активність суспільства зростає. Громадянське суспільство в 2011-му було в депресії, розчароване і не бачило альтернатив, але тепер, здається, вони перетворюють це розчарування на мобілізацію. Громадянське суспільство вийшло з пасивної стадії, і це дуже позитивний розвиток», — сказав президент Freedom House.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження — українець, з виховання — руський, з переконань — неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі — боягуз, себелюб, раб. От це — малорос.”
Володимир Винниченко

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.