Аратта - На головну

2 травня 2024, четвер

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Українські дерев`яні церкви були збудовані у символічній формі кораблів та звернуті зі Сходу на Захід. Історично, українські церкви були побудовані з центральним нефом та двома боковими проходами. Це розділення споруди на три частини відповідає трьом догмам, або Божої Священної триєдності: духу, душі, та тілу людини. Багаточислені куполи та шпилі позначають щогли кораблю, а хрести на кожному вістрі розмежовують де бути вітрилам.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Нова комп’ютерна програма автоматично додає колір напівтоновим зображенням

Технології 8673 перегляди

Опубліковано - 23.06.2012 02:45 | Всі новини | Версія для друку

Напівтонова фотографія і повнокольорове зображення на її основі (ілюстрація A*STAR)
Напівтонова фотографія і повнокольорове зображення на її основі (ілюстрація A*STAR)
Сінгапурські фахівці з Агентства з науки, технологій та досліджень (A*STAR) розробили інноваційну програму, що автоматично додає колір зображенням у відтінках сірого.

Працює застосунок наступним чином. Спочатку користувачеві необхідно виділити на напівтоновому зображенні ключові об’єкти та області й описати їх за допомогою міток. Далі програма самостійно здійснює пошук по сотням тисяч зображень, що доступні в Інтернеті, для підбору оптимального колірного рішення.

На наступному етапі проводиться вибірка найбільш вдалих варіантів зі знайдених і перенесення кольорів. Далі формується кілька модифікацій кінцевого зображення, з яких користувачеві пропонується вибрати найбільш реалістичний.

Щоб перевірити ефективність програми, дослідники з A*STAR запропонували групі добровольців спробувати розрізнити справжні кольорові фотографії та з їхньою версією, що отримана автоматичним забарвленням напівтонових зображень. У 65% випадків відновлені світлини були названі реальними, повідомляє Комп’юлєнта.

Вчені сподіваються розширити спектр застосунків, що використовують цю технологію в майбутньому. Вони припускають, що ця технологія одного чудового дня стане настільки потужною, що зможе бути використана для створення реалістичної анімації.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Технології»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Свобода, якщо вона пустила коріння, швидко зростає”
Джордж Вашінгтон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.