Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Литвин вважає, що процедура його звільнення не стосується Конституції

Влада 3922 перегляди

Опубліковано - 11.07.2012 15:07 | Всі новини | Версія для друку

Литвин вважає, що процедура його звільнення не стосується Конституції
Литвин вважає, що процедура його звільнення не стосується Конституції
Спікер Володимир Литвин вважає, що процедура обрання і звільнення голови парламенту не підпадає під юрисдикцію Конституційного суду.

Про це йдеться у його листі до КС щодо відповідного конституційного подання "регіоналів", повідомляє прес-служба Верховної Ради.

У його листі зазначається, що "відсутні підстави для здійснення нормоконтролю щодо окремих положень статей Регламенту.., згідно яких встановлено порядок та процедуру обрання Голови ВР та відкликання зазначеної посадової особи, оскільки це питання виключно внутрішньої організації діяльності єдиного органу законодавчої влади", - наголошує Литвин.

Регулювання внутрішньої організації роботи парламенту знаходиться поза межами законодавчо визначеної компетенції органу конституційної юрисдикції.

Він нагадав, що КС виходить з того, що він "не має права втручатися у політичні та внутрішньоорганізаційні питання діяльності Верховної Ради, вдосконалювати чинні нормативні акти, заповнювати наявні в них прогалини".

Змінити таку правову позицію, що пропонує група народних депутатів України, означало б втручання у компетенцію Верховної Ради, яка приймає закони, підтверджену підписом президента щодо конституційності повноважень парламенту самостійно вирішувати внутрішньоорганізаційні (регламентні) правовідносини.

Як відомо, раніше депутати подали до КС подання про відповідність Конституції статей регламенту щодо обрання і звільнення голови Верховної Ради бюлетенями.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ти говориш про Господа або Його чесноти, роби це серйозно і з належною повагою”
Джордж Вашінгтон

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.