Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- найдовший духовий музичний інструмент в світі - це трембіта, — конічна дерев’яна труба без бокових отворів. ЇЇ довжина може досягати чотирьох метрів. Діапазон трембіти — дві з половиною октави. Її звуки чутно більш ніж за десять кілометрів. Цей традиційний для жителів українських Карпат інструмент і досі використовується. Трембітарі сповіщають горян про важливі події. Якщо Ви включите до програми своєї подорожі один з фестивалів краю, то обов’язково познайомитеся з незвичайним інструментом.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Євроінтеграція. У США помітили, що українська влада ударними темпами створює лукашенківський режим

Світ навколо нас 4609 переглядів

Опубліковано - 13.08.2012 13:27 | Всі новини | Версія для друку

Євроінтеграція. У США помітили, що українська влада ударними темпами створює лукашенківський режим
Євроінтеграція. У США помітили, що українська влада ударними темпами створює лукашенківський режим
Головною метою представленої в Конгресі резолюції, каже старший співробітник Гельсінської Комісії Орест Дейчаківський є сприяння проведенню в Україні виборів, які б відповідали міжнародним стандартам.

Серед перших кроків, до яких закликають українську владу американські законодавці є звільнення колишніх посадовців, ув’язнених за політичну діяльність.

"Ми вимагаємо звільнити осіб, які перебувають у в’язниці з політичних мотивів – Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та Валерія Іващенка. Ми хочемо, щоб Україна дотрималась своїх зобов’язань, які вона взяла на себе в рамках членства в ОБСЄ. Оскільки Україна головуватиме в ОБСЄ у 2013 році, вона повинна бути добрим прикладом та діяти відповідно до положень ОБСЄ, які викладені в Гельсінських угодах, де говориться про дотримання прав людини, демократію та верховенство права", - заявив Орест Дейчаківський в інтерв’ю Голосу Америки.

Даючи оцінку виборам на предмет відповідності міжнародним стандартам, експерти дивитимуться на ряд факторів.

"Ми аналізуватимемо доступ до ЗМІ всіх кандидатів та політичних партій, використання адміністративного ресурсу, склад виборчих комісій. Ми повинні переконатись, що в комісіях збалансовано представлені всі політичні сили. Ми будемо враховувати рівень доступу спостерігачів до виборчого процесу: спостерігачів від політичних партій, незалежних місцевих та міжнародних спостерігачів", - повідомив співробітник Гельсінської комісії.

"Абсолютно не відповідають дійсності припущення, що метою Гельсінської Комісії є ізоляція України. Тому положення резолюції є дуже чіткими. Там говориться про відмову у в’їзді у США певним українським посадовцям. Резолюція містить чіткий сигнал – якщо людина вдається до певних дій - порушення прав людини, антидемократичні дії, корупція – ми їм просто відмовимо у в’їзді до Сполучних Штатів", - відзначив Дейчаківський.

Якщо резолюція не матиме бажаного впливу, а політична ситуація в Україні продовжуватиме погіршуватися, американські законодавці готові до подальших кроків.

"Ми поки що не визначились... Однак, треба пам’ятати, що Гельсінська Комісія, в особі конгресмена Сміта, внесла на розгляд Конгресу за останні шість років три законодавчі ініціативи по відношенню до Білорусі, які отримали силу закону. Ці законодавчі акти містять дуже серйозні санкції: не лише заборону на видачу віз, але і замороження індивідуальних рахунків, економічні санкції", - заявив Орест Дейчаківський.

Втім, додає Орест Дейчаківський, Гельсінська Комісія має надію, що Україна на цих виборах доведе свою відданість демократичному напрямку і США не матимуть підстав посилювати тиск на українську владу.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Світ навколо нас»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків.”
Юрій Липа

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.