Аратта - На головну

4 травня 2024, субота

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Хроніки “покращення”. За часів Табачника дешеве студентське житло стало спогадом минулого

Добробут 4681 перегляд

Опубліковано - 28.08.2012 12:04 | Всі новини | Версія для друку

Хроніки “покращення”. За часів Табачника дешеве студентське житло стало спогадом минулого
Хроніки “покращення”. За часів Табачника дешеве студентське житло стало спогадом минулого
Деякі студенти вже скаржаться, що з них просять грошей на ремонт і охорону. Багато селитися приїжджають з батьками - ті хочуть переконатися, що діти житимуть в комфорті.

Абітурієнти мріють про кімнати з хорошим ремонтом, але згодні і просто на стіни з ліжком, повідомляє "Сегодня".

«Гуртожиток набагато дешевше квартири, - каже Аня з Кривого Рогу, яка вступила до КПІ. - Можливо, на старших курсах я і з’їду, а поки будемо облагороджувати кімнату з сусідками. Картинки повісимо, килим привезу».

В Україні за підтримки МОН почала працювати гаряча лінія для студентів: про порушення своїх прав під час заселення в гуртожитки вони можуть повідомити за номером (067) 656 99 41. Вже є і перші скарги: в Нацуніверситеті біоресурсів і природокористування зі студентів 1-го курсу просять не тільки плату за проживання, але і два внески - за охорону (200 грн) і ремонт (300 грн). Причому в квитанціях зазначено, що це плата за «надання інформаційних послуг».

Вимагати гроші понад плату за поселення не можна, підкреслює координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних: «Як мінімум прокуратура повинна винести протест на таке рішення і зобов’язати виш повернути студентам гроші».

Ті ж, хто звик до комфорту, активно знімають в столиці житло. «У мене по 15-20 замовлень на день від студентів. Знімають і поодинці, але в основному кооперуються. Ціни майже не змінилися: виросли максимум на 100-150 грн, - говорить ріелтор Станіслав. - Їх піднімають одиниці. Але через підвищений попит дешеве і пристойне житло не знайти. Студенти згрібають всі нормальні квартири. Залишається неліквід - погані або дуже дорогі. «Однушка» зараз коштує близько 3 тис. грн, «двушка» - 4 тис., кімната з господинею - в середньому 1700 грн ».
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Добробут»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Уряди, в яких висловлюються протилежні міркування, придатні, доки царює мир”
Наполеон

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.