Аратта - На головну

5 травня 2024, неділя

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Передвиборчі програми нікого не цікавлять

Вибори-2012 5560 переглядів

Опубліковано - 29.08.2012 14:01 | Всі новини | Версія для друку

Передвиборчі програми нікого не цікавлять
Передвиборчі програми нікого не цікавлять
Політична програма партій пишеться не для виборців, бо ці програми не впливають на їхні вподобання.

Про це на прес-конференції сказав політолог Володимир Фесенко.

"Передвиборні програми нецікаві ні самим політикам, ні журналістам, ні експертам. Хоча цільова аудиторія програм - не виборці. Для виборців їх не пишуть, бо вони їх не читають. Читають програми ті, хто аналізує виборчий процес", - вважає експерт.

Фесенко переконаний, що саме тому програми партій є беззмістовними. Він також наголосив, що програми не відіграють жодної суттєвої ролі на виборах.

"Водночас з програмами пов’язана ціла купа міфів. Частина громадянського суспільства переконана, що саме програма має бути зв’язком між партіями і людьми. Але реально виборець виходить з інших чинників", - додав політолог.

Він розповів, що за опитуваннями, 37% українців вважає, що саме передвиборна програма має впливати на вибір. Проте на запитання, що потрібно партії для перемоги, про програму згадують лише 30%. Також дві третини виборців кажуть, що їм вистачає інформації про партії. Однак на запитання, якщо не вистачає інформації, то якої саме, половина називають саме програми партій.
"Виборці знайомі не з програмами партії, а з меседжами, які вони споживають з передвиборних гасел. Ця сумна ситуація, але про це знають самі політики. Тому для них програма - це лише обов’язковий елемент електоральної гри", - наголосив Фесенко.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Підозр у людини тим більше, чим менше вона знає”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.