Аратта - На головну

29 квітня 2024, понеділок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- першою Українською конституцією вважається документ «Пакти і Конституція прав і вольностей запорозького війська», складений гетьманом Пилипом Орликом у 1710 році. Історики мають різні думки щодо того, чи був цей документ Конституцією у сучасному розумінні цього слова або прогресивним твором, який випередив свій час, адже перші Конституції в Європі і США з’явилися лише за сімдесят років потому. Реальної сили Конституція Пилипа Орлика так і не набула, оскільки складалася вона на чужині та її укладачі не мали змоги повернутися в країну. Але в історії вона залишилася як оригінальна правова пам’ятка, яка вперше в Європі обгрунтовує можливість існування парламентської демократичної республіки.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


За чесні вибори. Місце «підрахуйчика» коштує $10-20тис.

Вибори-2012 4503 перегляди

Опубліковано - 3.09.2012 15:26 | Всі новини | Версія для друку

За чесні вибори. Місце «підрахуйчика» коштує $10-20тис.
За чесні вибори. Місце «підрахуйчика» коштує $10-20тис.
Технічні партії, що отримали в результаті жеребкування ЦВК місця в окружних виборчих комісіях, продають їх великим політсилам. За місце голови чи секретаря просять 20 тис. доларів. Рядовий член коштує дешевше — 10 тис. доларів.

У Комітеті виборців України (КВУ) прогнозують зміну складу в окружних, дільничних виборчих комісіях до моменту виборів майже наполовину.

«Ми прогнозуємо, що майже половина членів комісій до моменту виборів, ті, які були делеговані, зміняться. Зараз називають навіть певні розцінки. Щоб змінити члена комісії на нового треба заплатити 10 тис. доларів. Щоб замінити члена комісії з керівного складу, голову або секретаря — це коштує близько 20 тис. доларів», — розповів голова правління КВУ Олександр Черненко на прес-конференції в понеділок, 3 вересня.

За його словами, це стало можливим внаслідок того, що маловідомі партії отримали можливість делегувати своїх кандидатів у дільничні та окружні виборчі комісії і які «просто не збираються там працювати». «З цих 19 партій більшість абсолютно невідомі і ніколи не брали активної участі у виборах. І є всі підстави вважати, що ці партії технічні», — зазначив Черненко.

Зокрема, він повідомив, що станом на 30 серпня у 80% комісій вже відбулася зміна складу. «Таким чином, через технічні партії, технічних кандидатів ми отримаємо повністю порушений баланс у комісіях», — підсумував Черненко.

Як повідомлялося раніше, за підсумками жеребкування, проведеного ЦВК, право на включення своїх кандидатур до складу окружних комісій окрім п’яти парламентських фракцій отримали 19 партій з 81, які подали подання.

Зокрема, квоту на включення своїх членів у всі 225 окружкомів отримали партії «Молодь до влади» і «Братство», які висунули по 1 кандидату в мажоритарних округах, «Русь єдина» (3 кандидата), в 221 окружкомі — партія «Русское единство» (5 кандидатів), в 220-ти - «Союз анархістів України» (1 кандидат), в 212-ти — партія «Єдина Родина» (1 кандидат).

У той же час партії «УДАР» Віталія Кличка та ВО «Свобода» не матимуть жодного місця в складі окружкомів
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Вибори-2012»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Якщо знаєш себе і супротивника, то завжди виграватимеш. Якщо знаєш себе, але не знаєш супротивника - один раз переможеш, всі інші - програєш. Якщо не знаєш ні себе, ні його - завжди програватимеш”
Цзу Дзинь

 
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.