Аратта - На головну

3 травня 2024, п`ятниця

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень - це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На Youtube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Партнери України по СОТ негативно сприймають адміністративні наміри уряду Азарова

Економіка 6618 переглядів

Опубліковано - 25.09.2012 13:21 | Всі новини | Версія для друку

Партнери України по СОТ негативно сприймають адміністративні наміри уряду Азарова
Партнери України по СОТ негативно сприймають адміністративні наміри уряду Азарова
Вимоги України щодо збільшення митних тарифів на сотні найменувань імпортних товарів, викликали “вкрай негативну” реакцію з боку її торговельних партнерів.

Про це DW повідомили в секретаріаті СОТ.

Україна, яка раніше закидала деяким своїм діловим партнерам ведення "торгівельних війн", схоже сама вдається до дій, які зовсім не викликають захоплення в світі. Йдеться про вимоги з підвищення митних тарифів на 350 найменувань імпорту, про що Київ офіційно поінформував своїх партнерів по Світовій організації торгівлі (СОТ). У секретаріаті СОТ у Женеві, відповідаючи на запит Deutsche Welle, підтвердили факт існування відповідного документу.

Як зазначив в інтерв’ю Deutsche Welle керівник інформаційного департаменту СОТ Кіт Роквелл, реакція партнерів Києва на ці вимоги була "дуже швидкою і вкрай негативною". Він застеріг, що такий крок України може призвести до обмеження значної частини торгівлі. "Йдеться про список товарів на суму в 4,6 мільярдів доларів. Якщо це створить прецедент або ж призведе до широких анулювань зобов’язань, взятих на себе Україною або іншими членами організації, наслідки цього кроку, очевидно, можуть бути навіть ще гіршими", - зазначив він.

Чогось подібного ще не було

У минулому понад 30 країн ініціювали перегляд митних тарифів, але жодна держава, наголошують у секретаріаті організації, не висувала для перегляду настільки обширний список. "Побачимо наскільки це збігається з правилами СОТ. Звичайно, кожен уряд має право вимагати переговорів з метою змінення митного тарифного плану. Це те, що й зробила Україна", - зауважив Роквелл і додав, що інші члени СОТ тепер мають визначитися з тим, чи для них вимоги України є взагалі прийнятними. "Впевнений, що члени СОТ пильно стежитимуть за розвитком цієї ситуації".

Торгівельні партнери України по СОТ мають надати свою відповідь до 12 грудня. За словами речника Єврокомісії з питань торгівлі Джона Кленсі, якого процитувало агентство Reuters, підвищення Києвом митних ставок зачепить значну частину європейського експорту обсягом у майже два мільярди євро. Вимоги України “дивують вже самим лише обсягом”, сказав він.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Економіка»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Найкращий державний устрій для будь-якого народу - це той, який зберіг його як ціле”
Мішель Монтень

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.