Аратта - На головну

1 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- гетьман Петро Дорошенко останні двадцять років свого довгого й бурхливого життя прожив у почесному засланні в Росії. Був Вятським воєводою. Отримав від російського царя в маленькому містечку Яропольче (Волоколамський повіт поблизу Москви) помістя - 1000 дворів і пенсію в 1000 карбованців. Там же він і помер 9 листопада 1698 року, де і був похований. Був тричі одружений, мав двох дочок і трьох синів. Його правнучкою, по лінії останнього шлюбу з Агафією Єропкиною, була .... дружина Олександра Пушкіна – Наталя Гончарова...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У Партії регіонів не полишають бажання криміналізувати наклеп

Влада 3558 переглядів

Опубліковано - 3.10.2012 11:20 | Всі новини | Версія для друку

У Партії регіонів не полишають бажання криміналізувати наклеп
У Партії регіонів не полишають бажання криміналізувати наклеп
Питання щодо законопроекту про “наклеп” не закрите.

Про це заявив в ефірі "5 каналу" депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

"По суті, потрібно розуміти, що останнє рішення про скасування законопроекту про наклеп було прийнято винятково під впливом політичної ситуації", - заявила вона.

"Настільки заполітизували, заговорили тему, тобто було тільки емоції й ніякої присутності розуму з одного й з іншого боку, що просто зрозуміло було - ніякої перспективи спокійно обговорити тему, яку порушував цей законопроект, не буде ніякої можливості", - пояснила Бондаренко.

"Тому, потрібно шукати вигідніший час для цього. У цій ситуації дуже важливо не втратити от ту дискусію, що почалася щодо того, чи можемо ми в Україні відстояти право на честь, гідність й ділову репутацію кожного з нас", - відзначив депутат.

Крім цього Бондаренко вважає, що її однопартієць Віталій Журавський з самого початку вчинив невірно, коли не виніс законопроект на обговорення із громадськими організаціями й журналістами.

Також вона висловила думку, що в законопроекті були внесені досить жорсткі норми.

"Ми пішли на поступку, і тепер, звичайно ж, чекаємо активної участі тих же самих журналістів у серії круглих столів і конференцій, які планує той же фонд Ахметова "Розвиток України" з проблематики захисту права", - підкреслила Бондаренко.

У теж час політик зазначила, що з журналістами буде складно домовитися, адже "ніхто не хоче визнавати своїх помилок".

"У цьому плані закликаю вчитися в нас. Є проблема джинси - є, є проблема недотримання журналістських стандартів у роботі - є, є проблема, коли цілі редакції беруть участь у медіа-війнах, або замовлених політиками, або фінансово-промисловими групами - є в нас це", - сказала вона.

"Як із цим впоратися, як від цього йти, як виправляти ці пороки? Якщо відповіді не дає журналістське співтовариство, тоді хтось у державі цим буде займатися, і гірший варіант - якщо цим буде займатися держава", - підкреслила депутат.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Влада»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Коли ж ви гризете та їсте один одного, то глядіть, щоб не знищили один одного!”
Біблія

 
Подорожуйте Україною комфортно і без обмежень!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.