Аратта - На головну

8 травня 2024, середа

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Київ був найбільшим містом Європи у ХІ сторіччі, в п’ятдесят разів більшим за Лондон, в десять – за Париж. Досяг свого розквіту за Ярослава Мудрого (1010-1054 н.е.), який поріднився з королівськими родинами Франції, Норвегії, Румунії та Польщі. Німецький церковний діяч XІ століття єпископ із Саксонії Титмар Мерзебурзький у своїй «Хроніці» у 1012 - 1018 роках, характеризує Київ як «велике місто, у якому більш 400 церков, 8 ринків, незліченна кількість жителів». На початку ХІ століття теперішня столиця України мала 50 тисяч населення. Для порівняння, у Лондоні на той час мешкало 20 тисяч жителів. Німецький хроніст XІ століття Адам Бременський називав Київ «суперником костянтинопільського скіпетра, найчарівнішої прикраси Греції».
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Представник Transparency International: корумповані вибори є поганим початком для кампанії з подолання корупції

Політика 5363 перегляди

Опубліковано - 2.11.2012 13:06 | Всі новини | Версія для друку

Представник Transparency International: корумповані вибори є поганим початком для кампанії з подолання корупції
Представник Transparency International: корумповані вибори є поганим початком для кампанії з подолання корупції
Парламентські вибори, які пройшли з масовими повідомленнями про корупцію, не можуть стати хорошим початком для обіцяної партіями і кандидатами боротьби з корупцією.

Про це у своїй статті пише президент творчого об’єднання "ТОРО" (Контактна група в Україні Transparency International) Олексій Хмара.

«Вибори не пройшли добре. Навіть величезні витрати на установку камер на виборчих дільницях не забезпечили прозорого голосування. Постійні проблеми з підключенням, відсутність досвіду у використанні пошукових систем і поспішність в ході підготовки до виборів, перетворили ідею в новий вид розваги. Не дивно, що незалежні спостерігачі за виборами в значній мірі назвали цю подію фарсом.

Але вибори – це не жарт. Людям повинна бути надана можливість висловити свою думку. Всі партії і кандидати заявили, що боротьба з корупцією для них є пріоритетом номер один. Той факт, що самі вибори були пронизані заявами про корупцію, вже не є хорошим початком», - вважає Хмара.

На думку правозахисника, від цих виборів в першу чергу програв народ, а виграли – політичні партії.

«Люди програли, тому що взагалі не було реальної демократії. Не було прозорості політичних партій, уряд домінував напередодні виборів через надмірний вплив в засобах масової інформації, а судова система підпорядковується уряду, а тому інші партії не мали можливостей для оскарження.

В кінці-кінців перемогли політичні партії. Правляча Партія регіонів зберегла свою владу за пропорційною системою, а їх кандидати виграли також багато мажоритарних округів. Опозиція також виграла, тому що загальна кількість голосів для трьох основних опозиційних партій в підсумку виявилася в два рази більшою за правлячу партію», - зазначає він.

«Що ж тепер буде у плані боротьби з корупцією? Уряд каже, що він прозорий і хоче боротися з корупцією. Боротьба з корупцією мала початися з вільних і справедливих виборів. Цього не сталося. В найближчі кілька тижнів ми побачимо, чи серйозно уряд або будь-який з новообраних депутатів ставляться до боротьби з корупцією. Будучи кандидатами всі вони сказали, що почнуть «хрестовий похід» проти корупції», - підкреслює Хмара.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «Політика»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Той, хто проявляє жалість до ворога, безжалісний до самого себе”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.