Аратта - На головну

7 травня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- Гоголь, зупиняючись у німецьких готелях, підписувався як “Гоголь-українець”. Гоголя не любили в Росії, бо героїчною і красивою показував він Україну, а нерозумною і дикою Московщину. “Киньмо Московщину… Для кого ми працюємо?… Поїдемо до Києва, адже він наш, не їхній”, – писав він у листі до другого українця – Михайла Максимовича, видатного нашого вченого-природознавця, історика, філософа, фольклориста.
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


Вчені висунули нову гіпотезу зародження життя на Землі

У світі науки 6686 переглядів

Опубліковано - 5.11.2012 21:34 | Всі новини | Версія для друку

Вчені висунули нову гіпотезу зародження життя на Землі
Вчені висунули нову гіпотезу зародження життя на Землі
Основні характеристики поясу астероїдів, наприклад, його ширина і місце розташування, можуть виявитися визначальним фактором виникнення і розвитку життя у системі планет.

Як зазначає Ребекка Мартін з університету Колорадо, традиційно астероїди вважаються, найімовірніше, загрозою для всього живого, оскільки їх зіткнення з населеною планетою можуть викликати масові вимирання.

Мартін та її колеги працювали над гіпотезою, що періодичні зіткнення з астероїдами можуть, навпаки, прискорити еволюцію видів, провокуючи прискорення темпів адаптації до нових умов проживання.

Для підтвердження гіпотези вчені використовували метод моделювання. Проаналізувавши отримані дані, дослідники з’ясували, що пояс астероїдів потрібної щільності і розмірів, який був би здатний "постачати" астероїди для таких не надто частих зіткнень, міг сформуватися лише менш ніж у 4% із 520 систем із планетами-гігантами, які вивчили автори.

Група Мартін вважає, що пояс астероїдів розташовується в Сонячній системі невипадково - він проходить дуже близько до так званої "лінії снігу", за якою водяний лід може існувати, не руйнуючись під впливом Сонця.

На думку вчених, тяжіння Юпітера, що утворився майже строго за "лінією снігу", не дало речовині в межах його орбіти утворити нову планету. Замість цього після численних сутичок уламки потенційної планети утворили пояс астероїдів, який, на думку авторів, ідеально відповідає умовам, необхідним для існування життя на Землі.

Вчені вважають, що шукати ознаки позаземного життя слід саме в таких рідкісних планетних системах, де газовий гігант перебуває на потрібній відстані за "лінією снігу".
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Три речі роблять націю великою і процвітаючою: плодоносний ґрунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів”
Френсіс Бекон

 
Відпочинок на схилах Дніпра
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.