Аратта - На головну

30 квітня 2024, вівторок

 

Актуально
Музей «Аратта»
Невідома Аратта
Українські фільми
Українські мультфільми
Хто ти?
  Аратта у Facebook Аратта в YouTube Версія для мобільних пристроїв RSS
Чи знаєте Ви, що:
- в містечку Бердичів (Житомирська область) в костьолі Святої Варвари 14 березня 1850 року місцева красуня Евеліна Ганська була повінчана з Оноре де Бальзаком. В цьому ж містечку тривалий час жив Фредерік Шопен, окрім написання музики, він також керував роботами по реставрації тамтешнього органу...
Курс валюти:
 урси валют в банках  иЇва
 урси валют в обм≥нниках  иЇва
 урси валют в рег≥онах ”крањни

Погода в Україні:

Наш банер

Наш банер


У наступному році у космос полетить перший андроїд

У світі науки 6533 перегляди

Опубліковано - 30.11.2012 12:04 | Всі новини | Версія для друку

У наступному році у космос полетить перший андроїд
У наступному році у космос полетить перший андроїд
Інженери Токійського університету спільно з однією з японських рекламних компаній збираються відправити влітку 2013 року на МКС робота-андроїда “KIBO” (надія).

Він буде супроводжувати японського астронавта Коїті Вакату і допомагати йому спілкуватися з Землею.

Важити KIBO буде не більше одного кілограма, а його висота складе 34 сантиметри. Планується виготовити два примірники пристрою: один з них вирушить на японський модуль МКС, а інший залишиться на Землі і буде допомагати Вакаті спілкуватися з керуючими станцією.

Робот буде здатний розпізнавати обличчя і мову японського астронома, а також передавати отримані дані на Землю. На сайті проекту сказано, що крім комунікації з астронавтами, KIBO на МКС буде також робити фотографії і відправляти їх у соціальні мережі.

Назва андроїда збігається з назвою японського модуля міжнародної космічної станції — KIBO. Наразі це найбільший відсік станції. Його перша частина прибула на МКС у 2003 році.

Коїті Ваката вже працював на МКС у 2009 році, де вже брав участь у незвичайних експериментах. Він також чотири рази входив до складу команди під час польотів космічних шаттлів. Під час місії, запланованої на наступний рік, він стане першим японським астронавтом — капітаном станції.
Share/Bookmark
 
Більше новин за темою «У світі науки»:
Більше тем:

Останні новини:

Популярні статті:
 
 

Кількатисячолітня безперервна традиція густонаселеної Пра-України... дає сучасним українцям доказ непорушності володіння своєю землею упродовж тисячоліть. Треба визволитися від змови істориків”
Юрій Липа

 
Знайди свою ГАРМОНІЮ!
 

 

 

 

© АРАТТА. Український національний портал. 2006-2024.
При передруці інформації, посилання на aratta-ukraine.com обов`язкове.